0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini

  Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini Süper Lig Hafta 9 Beşiktaş Başakşehir karşı karşıya geliyor. Saat 19:00 da başlayacak. Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini ve Beşiktaş Başakşehir maç tahmini yazımızda.
  Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini

  Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini
  Süper Lig Hafta 9 Beşiktaş Başakşehir karşı karşıya geliyor. Saat 19:00 da başlayacak. Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini ve Beşiktaş Başakşehir maç tahmini yazımızda.

  7 maçta 10 puan toplayan Beşiktaş ligde 11. Sırada . 8 maçta 13 puan toplayan Başakşehir 4. Sırada bulunuyor. Aralarında oynanan son 10 maçın hiç birini deplasman ekibi kazanamadı. Bu maçların 2 sini ek sahibi ekip kazanırken 4 maçtan galibiyet ile ayrılan Başakşehir oldu. 4 maçta berabere bitti. Ev sahibi ekip galibiyeti ve beraberliği ile biten 10 maç. Berabere biten bütün maçlar karşılıklı goller ile sonuçlandı. Eğer deplasmanda bir galibiyet olacaksa o maç bu maç. 3 ihtimale açık olan bu karşılaşmada. Mantığım Başakşehir galibiyeti diyor, hissettiğim bu tür maçlardan galibiyet alarak çıkışa geçen Beşiktaş diyor gerçekte ise sanki berabere bitecek. İşte öyle bir maç o yüzden kesinlikle taraf bahsinden uzak durmanızı öneririm.

  Maç tahmini : karşılıklı gol var

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
 • Beşiktaş Başakşehir iddaa tahmini
 • süper lig iddaa tahmini
 • süperlig maç sonuçları
 • Site İçi Yorumlar