0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Darmstadt – Karlsruher iddaa Tahmini 29-10-2019

  Almanya DFB Kupası 2. Turu Mücadelesinde Darmstadt ile Karlsruher Karşı Karşıya geliyorlar.
  Darmstadt – Karlsruher iddaa Tahmini 29-10-2019

  Darmstadt – Karlsruher iddaa Tahmini 29-10-2019

  Almanya DFB Kupası 2. Turu Mücadelesinde Darmstadt ile Karlsruher Karşı Karşıya geliyorlar.

  Ev Sahibi Darmstadt, 2. Bundesliga’da beraber mücadele ettiği Karlsruher ile Almanya DFB Kupası kapsamında karşı karşıya gelecek. Üst üste 7 haftanın tamamında puan kaybederek düşme hattına kadar gerileyen Darmstadt, özellikle 2. Bundesliga’nın son 2 haftasında aldığı galibiyetlerle toparlandı. St. Pauli ve Erzgebirge Aue karşısında 1-0’lık skorlarla galip gelen ev sahibi, 11. sıraya yükseldi. İlk 7 haftanın 5’inde gol atmayı başaramayan ekip, son haftalarda gol yollarındaki sorunlarını da çözmüş görünüyor. Darmstadt, 2. Bundesliga kapsamında 3 hafta önce Karlsrruher ile iç sahada karşılaşmış ve sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrılmıştı. Ev sahibi bu haftada rakibine galibiyet fırsatı tanımaz.

  Konuk ekip Karlsruher ise 2. Bundesliga’nın son 5 haftasını 5 beraberlikle noktaladı. Son 5 haftada toplam 9 gol atan Alois Schwartz ve öğrencileri, bütün rakipleri karşısında gol attı. Almanya 2. Bundesliga’ta 11 hafta sonunda topladığı 14 puanla 9. sıradan devam eden konuk ekip, rakibi ile lig kapsamında 3 hafta önce karşılaşmış ve deplasman dezavantajına rağmen 1 puanı hanesine yazdırmıştır. Karlsruher dirençli futbolunu tekrar sahaya yansıtacak ve rakibine kolay galibiyet fırsatı tanımayacaktır.

  TAHMİN: KG Var
  ORAN: *.**
  MAÇ SAATİ: 22:45

  Her gün kar sağlayabileceğiniz maçlara özel iddaa tahminleri ile kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da tecrübeli ekip, tüm bilgi birikimini ensoniddaa.com sitesinde birleştirip sizlere tamamen ücretsiz hizmet sunuyor. Bizi takip etmeye devam edin, siz de şansınıza şans katın. Yanı sıra Kuponlar kısmında, günün iddaa kuponları, Hazır kuponlar ve sistem kuponlarını bulabilirsiniz.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar