0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!

    Dünkü Maç Sonuçları

    Futbolda Bugün ve dünkü maç sonuçları canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri yanı sıra Futbol canlı skorları ve final sonuçları, takip edebileceğiniz sayfamızdır. Dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A lig olacaktır. Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir maç sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

    Canlı Maç Sonuçları

    An itibari ile oynanmaya devam eden futbol ve basketbol müsabakalarını sitemizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçlarını ensoniddaa.com da bulabilirsiniz.

    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    19.09 00:30 America de Quito
    • 1-0
    • Ind. Juniors
    • 1-0
    19.09 00:30 Inter Playa Del Carmen
    • 2-1
    • Cafessa
    • 1-0
    19.09 00:00 Club America K
    • 2-1
    • Santos Laguna
    • 1-1
    18.09 23:30 Melgar
    • 1-1
    • U. San Martin
    • 1-0
    18.09 23:15 Guimaraes
    • 0-1
    • Belenenses
    • 0-0
    19.09 05:00 Seattle Sounders
    • 3-0
    • Los Angeles FC
    • 2-0
    19.09 22:30 Sporting Kansas City
    • 2-3
    • FC Dallas
    • 0-1
    19.09 02:30 Miami FC
    • İPT.
    • Hartford Athle
    • -
    19.09 03:00 FC Tulsa
    • İPT.
    • LA Galaxy 2
    • -
    19.09 05:00 Orange County SC
    • 1-0
    • Las Vegas Ligh
    • 0-0
    19.09 05:00 Orange County SC
    • İPT.
    • New Mexico
    • -
    19.09 22:00 Real Monarchs
    • İPT.
    • Rio Grande
    • -
    19.09 02:00 Orlando City B
    • İPT.
    • Greenville
    • -
    19.09 20:00 Chattanooga Red Wolves
    • 0-1
    • Greenville
    • 0-0
    19.09 20:00 North Carolina Courage K
    • 0-0
    • Orlando Pride
    • 0-0
    19.09 16:30 Bremen
    • 1-4
    • Hertha
    • 0-2
    19.09 16:30 FC Koln
    • 2-3
    • Hoffenheim
    • 1-2
    19.09 16:30 Frankfurt
    • 1-1
    • Bielefeld
    • 0-0
    19.09 16:30 Stuttgart
    • 2-3
    • Freiburg
    • 0-2
    19.09 16:30 Union Berlin
    • 1-3
    • Augsburg
    • 0-1
    19.09 19:30 Dortmund
    • 3-0
    • Monchengladbac
    • 1-0
    19.09 14:00 Hannover
    • 2-0
    • Karlsruher
    • 1-0
    19.09 14:00 Sandhausen
    • 3-2
    • Darmstadt
    • 2-1
    19.09 14:00 Wurzburger Kickers
    • 0-3
    • Aue
    • 0-0
    19.09 15:00 Bayern II
    • 2-2
    • Turkgucu Munch
    • 1-1
    19.09 15:00 Lubeck
    • 1-1
    • Saarbrucken
    • 1-0
    19.09 15:00 Meppen
    • 1-3
    • Munich 1860
    • 0-1
    19.09 15:00 Rostock
    • 3-1
    • Duisburg
    • 0-1
    19.09 15:00 Wehen
    • 0-0
    • Verl
    • 0-0
    19.09 15:00 Zwickau
    • 2-1
    • Unterhaching
    • 1-0
    19.09 14:00 Hamburger SV II
    • 2-2
    • Teutonia Otten
    • 1-0
    19.09 14:00 Hannover II
    • 0-1
    • Hildesheim
    • 0-1
    19.09 16:00 Jeddeloh
    • 0-1
    • Oberneuland
    • 0-0
    19.09 18:00 Phonix Lubeck
    • 0-3
    • Norderstedt
    • 0-1
    19.09 14:30 Auerbach
    • 1-1
    • TB Berlin
    • 0-1
    19.09 14:30 Berliner AK 07
    • 1-5
    • Jena
    • 0-3
    19.09 14:30 BFC Dynamo
    • 6-2
    • Bischofswerdae
    • 3-0
    19.09 14:30 Halberstadt
    • 0-2
    • Altglienicke
    • 0-1
    19.09 15:05 Lokomotive Leipzig
    • 1-1
    • Chemnitzer
    • 1-0
    19.09 15:00 Ahlen
    • 2-1
    • Lotte
    • 0-1
    19.09 15:00 Bonner
    • 0-2
    • Wegberg-Beeck
    • 0-2
    19.09 15:00 Dusseldorf II
    • ERT.
    • Aachen
    • -
    19.09 15:00 Fortuna Koln
    • 3-2
    • Wuppertaler
    • 1-1
    19.09 15:00 Lippstadt
    • 1-1
    • Koln II
    • 1-1
    19.09 15:00 Monchengladbach II
    • 2-1
    • Straelen
    • 1-0
    19.09 15:00 Munster
    • 2-1
    • Homberg
    • 1-0
    19.09 15:00 Oberhausen
    • 1-1
    • Bergisch Gladb
    • 0-1
    19.09 16:30 Schalke II
    • 2-0
    • Rodinghausen
    • 1-0
    19.09 15:00 Bahlinger
    • 1-4
    • Steinbach Haig
    • 1-3
    19.09 15:00 Elversberg
    • 5-0
    • Schott Mainz
    • 3-0
    19.09 15:00 FSV Frankfurt
    • 1-0
    • Giessen
    • 1-0
    19.09 15:00 Homburg
    • 3-1
    • Stadtallendorf
    • 2-0
    19.09 15:00 Kassel
    • 1-1
    • Pirmasens
    • 1-1
    19.09 15:00 Mainz II
    • 2-6
    • Freiburg II
    • 0-4
    19.09 15:00 Offenbach
    • 3-0
    • Hoffenheim II
    • 1-0
    19.09 15:00 RW Koblenz
    • ERT.
    • Stuttgart II
    • -
    19.09 15:00 Walldorf
    • 0-0
    • Ulm
    • 0-0
    19.09 15:00 Rostocker FC
    • 1-3
    • Pampow
    • 1-1
    19.09 15:00 RSV Eintracht
    • 2-2
    • Brandenburger
    • 1-1
    19.09 15:00 Strausberg
    • ERT.
    • Hertha Zehlend
    • -
    19.09 14:00 Halle
    • 2-0
    • Eilenburg
    • 0-0
    19.09 14:00 Plauen
    • 1-1
    • Krieschow
    • 1-1
    19.09 15:00 An der Fahner Hohe
    • 2-0
    • FC Merseburg
    • 0-0
    19.09 15:00 Martinroda
    • 2-5
    • Ludwigsfelder
    • 1-2
    19.09 15:00 Oberlausitz
    • 2-0
    • Jena II
    • 2-0
    19.09 15:00 Altenholz
    • 0-3
    • Kronshagen
    • 0-1
    19.09 15:00 Eutin
    • 1-2
    • Oldenburger
    • 0-2
    19.09 15:00 Husumer
    • 1-1
    • Bordesholm
    • 1-0
    19.09 15:00 Neumunster
    • 1-1
    • Pansdorf
    • 1-1
    19.09 14:00 Dassendorf
    • 2-1
    • Tornesch
    • 0-1
    19.09 19:00 Suderelbe
    • 3-2
    • Barmbek-Uhlenh
    • 1-0
    19.09 14:00 Bremer
    • 1-1
    • Aumund-Vegesac
    • 1-0
    19.09 14:00 BTS Neustadt
    • 3-6
    • Union 60 Breme
    • 0-2
    19.09 14:30 Rotenburger
    • 2-3
    • Uphusen
    • 1-1
    19.09 15:00 Emden
    • 1-2
    • VfL Oldenburg
    • 0-1
    19.09 16:00 Egestorf-Langreder
    • 0-2
    • SVG Gottingen
    • -
    19.09 18:00 FT Braunschweig
    • 0-0
    • Lupo-Martini W
    • 0-0
    19.09 15:00 Baunatal
    • 1-3
    • Hessen Dreieic
    • 0-2
    19.09 16:00 Hanau
    • 3-0
    • Hadamar
    • 1-0
    19.09 16:00 Hunfelder
    • 1-1
    • Fernwald
    • 0-0
    19.09 16:00 TUS Dietkirchen
    • 2-0
    • Fulda-Lehnerz
    • -
    19.09 16:00 Waldgirmes
    • 1-1
    • Flieden
    • 0-0
    19.09 18:00 Erlensee
    • 0-6
    • Zeilsheim
    • 0-3
    19.09 15:45 Arminia Ludwigshafen
    • 1-1
    • Dudenhofen
    • 0-1
    19.09 16:00 Rochling
    • 1-2
    • Worms
    • 0-1
    19.09 16:30 Diefflen
    • 0-0
    • Elversberg II
    • 0-0
    19.09 16:30 Engers
    • 0-0
    • Trier
    • 0-0
    19.09 16:30 Hassia Bingen
    • 0-3
    • Gonsenheim
    • 0-0
    19.09 16:30 Karbach
    • 0-0
    • Eisbachtal
    • 0-0
    19.09 16:30 Pfeddersheim
    • 6-2
    • Hertha Wiesbac
    • 3-0
    19.09 16:30 Salmrohr
    • 1-4
    • Waldalgesheim
    • 1-1
    19.09 17:30 Eppelborn
    • 3-4
    • Jagersburg
    • 1-2
    19.09 18:00 Mechtersheim
    • 1-4
    • Speyer
    • 1-0
    19.09 14:00 Gebenbach
    • ERT.
    • Kahl
    • -
    19.09 15:00 Eltersdorf
    • 5-0
    • Karlburg
    • 3-0
    19.09 15:00 Spvgg Ansbach 09
    • 5-0
    • Cham
    • 3-0
    19.09 16:00 Vilzing
    • 2-0
    • Seligenporten
    • 2-0
    19.09 17:00 Abtswind
    • 2-1
    • Ammerthal
    • 1-0
    19.09 17:00 Bayern Hof
    • ERT.
    • DJK Bamberg
    • -
    19.09 17:30 Grossbardorf
    • 1-0
    • Bamberg
    • 0-0
    19.09 17:30 Sand
    • 1-0
    • ATSV
    • 0-0
    19.09 15:00 Dachau
    • 2-3
    • Deisenhofen
    • 1-3
    19.09 15:00 Donaustauf
    • 1-0
    • Pullach
    • 0-0
    19.09 15:00 Landsberg
    • ERT.
    • Kirchanschorin
    • -
    19.09 15:00 Pipinsried
    • 4-3
    • Hankofen-Haili
    • 1-1
    19.09 16:00 Turkspor Augsburg
    • 3-1
    • Kottern-St. Ma
    • 1-0
    19.09 16:30 Nordlingen
    • ERT.
    • Ismaning
    • -
    19.09 17:00 Regensburg II
    • 3-0
    • TSV 1880 Wasse
    • 0-0
    19.09 15:00 Backnang
    • 1-1
    • Ravensburg
    • 1-0
    19.09 15:00 Goppinger SV
    • 0-7
    • Freiberg
    • 0-4
    19.09 15:00 Pforzheim
    • 3-0
    • Dorfmerkingen
    • 0-0
    19.09 16:00 Bruchsal
    • 4-1
    • Sandhausen II
    • 1-1
    19.09 16:30 Bissingen
    • 2-0
    • Freiburger
    • 1-0
    19.09 16:30 Linx
    • 1-3
    • TSV Ilshofen
    • 1-1
    19.09 16:30 Neckarsulmer
    • 0-0
    • Lorrach-Bromba
    • 0-0
    19.09 16:30 Nottingen
    • 3-0
    • Reutlingen
    • 1-0
    19.09 16:30 Villingen
    • 1-0
    • Oberachern
    • 1-0
    19.09 17:00 Jahn Hiesfeld
    • 1-2
    • Dusseldorf-Wes
    • 0-1
    19.09 12:00 Kiel U19
    • 1-0
    • Chemnitzer FC
    • 0-0
    19.09 13:00 Cottbus U19
    • 1-2
    • Magdeburg U19
    • 1-1
    19.09 14:00 Hertha U19
    • 5-1
    • Eimsbutteler U
    • 2-0
    19.09 15:00 St. Pauli U19
    • 5-2
    • Union Berlin U
    • 1-0
    19.09 16:00 Wolfsburg U19
    • 2-3
    • Bremen U19
    • 1-2
    19.09 11:30 Freiburg U19
    • 4-0
    • Offenbach U19
    • 2-0
    19.09 12:00 Augsburg U19
    • 1-2
    • Saarbrucken U1
    • 1-1
    19.09 12:30 Ingolstadt U19
    • 1-1
    • Nurnberg U19
    • 1-0
    19.09 13:30 Stuttgart U19
    • 2-0
    • Frankfurt U19
    • 1-0
    19.09 14:00 Hoffenheim U19
    • 5-1
    • Kaiserslautern
    • 3-0
    19.09 15:00 Heidenheim U19
    • 1-4
    • Furth U19
    • 0-3
    19.09 12:00 Bochum U19
    • 4-0
    • Paderborn U19
    • 1-0
    19.09 12:00 RW Essen U19
    • 2-3
    • Oberhausen U19
    • 0-1
    19.09 15:00 Neukolln K
    • 0-9
    • Meppen K
    • 0-3
    19.09 15:00 Almanya K
    • 3-0
    • İrlanda K
    • 3-0
    19.09 20:00 Moldova K
    • 0-9
    • İspanya K
    • 0-6
    19.09 06:30 Gungahlin
    • 2-0
    • Tigers FC
    • 0-0
    19.09 08:45 Canberra FC
    • 1-0
    • Belconnen Unit
    • 0-0
    19.09 06:45 Lake Macquarie
    • 2-3
    • Broadmeadow
    • 0-1
    19.09 10:30 Weston Workers
    • 1-1
    • Lambton J.
    • 0-0
    19.09 12:00 WS Wanderers U21
    • 2-1
    • North Shore Ma
    • 0-1
    19.09 11:00 Queensland Lions
    • 4-0
    • Redlands
    • 1-0
    19.09 11:30 Gold Coast Knights
    • 3-0
    • Gold Coast
    • 0-0
    19.09 11:30 Peninsula
    • 3-2
    • Brisbane City
    • 0-0
    19.09 12:15 Eastern Suburbs
    • 1-2
    • Olympic FC
    • 1-0
    19.09 08:00 Croydon
    • 3-2
    • Adelaide City
    • 2-0
    19.09 08:30 Campbelltown City
    • 3-2
    • Adelaide Comet
    • 2-1
    19.09 08:30 Modbury
    • 1-2
    • Cumberland Utd
    • 1-2
    19.09 10:30 Adelaide U21
    • 4-0
    • Para
    • 0-0
    19.09 12:30 Adelaide Olympic
    • 1-0
    • Blue Eagles
    • 0-0
    19.09 07:15 Devonport
    • 1-0
    • Riverside Olym
    • 0-0
    19.09 09:30 Glenorchy Knights
    • 7-0
    • Kingborough Li
    • 1-0
    19.09 09:30 Launceston
    • 1-3
    • South Hobart
    • 0-1
    19.09 11:30 Olympia Warriors
    • 1-2
    • Clarence Zebra
    • 1-2
    19.09 10:00 Balcatta
    • 0-2
    • Inglewood
    • 0-1
    19.09 10:00 Bayswater City
    • 0-0
    • Perth Glory U2
    • 0-0
    19.09 10:00 Perth SC
    • 5-0
    • Rockingham Cit
    • 4-0
    19.09 10:00 Armadale
    • 1-2
    • Floreat Athena
    • 1-0
    19.09 10:00 Gwelup Croatia SC
    • 1-1
    • Joondalup
    • 1-0
    19.09 10:00 Sorrento
    • 1-1
    • Cockburn City
    • 0-1
    19.09 10:00 Bayside
    • 0-2
    • Toowong
    • 0-2
    19.09 11:00 Albany Creek
    • 4-0
    • Grange Thistle
    • 3-0
    19.09 11:00 Caboolture
    • 5-3
    • The Gap
    • 3-1
    19.09 12:00 North Star
    • 2-1
    • Acacia Ridge
    • 0-0
    19.09 18:00 Salzburg
    • 4-1
    • Altach
    • 2-1
    19.09 18:00 Sturm Graz
    • 1-1
    • Rapid Vienna
    • 0-0
    19.09 18:00 Tirol
    • 1-1
    • LASK
    • 1-1
    19.09 21:25 Horn
    • 2-4
    • Liefering
    • 1-2
    19.09 17:30 Leobendorf
    • 3-2
    • Marchfeld
    • 1-1
    19.09 17:30 Stripfing
    • 2-1
    • Bruck Leitha
    • 1-1
    19.09 17:00 Ried (Am)
    • 1-1
    • Union Gurten
    • 1-1
    19.09 19:00 Stadl Paura
    • 0-1
    • Sturm Graz (Am
    • 0-1
    19.09 20:00 Weindorf St. Anna
    • 5-1
    • Bad Gleichenbe
    • 3-1
    19.09 17:00 Innsbruck (Am)
    • 6-1
    • Tirol (Am)
    • 2-1
    19.09 17:30 Kufstein
    • ERT.
    • SV Worgl
    • -
    19.09 17:00 Bischofshofen
    • 1-1
    • Johann
    • 0-1
    19.09 18:00 Grodig
    • ERT.
    • A. Salzburg
    • -
    19.09 18:00 Saalfelden
    • ERT.
    • Wals-Grunau
    • -
    19.09 18:00 SAK 1914
    • ERT.
    • Kuchl
    • -
    19.09 18:00 Seekirchen
    • 2-1
    • USK Anif
    • 0-0
    19.09 16:00 Rotenberg
    • ERT.
    • Wolfurt
    • -
    19.09 17:00 Hohenems
    • 4-1
    • RW Rankweil
    • 2-1
    19.09 18:00 Dornbirner SV
    • ERT.
    • Lauterach
    • -
    19.09 16:00 Gabala
    • 0-0
    • Keshla
    • 0-0
    19.09 18:15 Sumqayit
    • 2-1
    • Sabail
    • 2-1
    19.09 17:15 Oostende
    • 3-1
    • Leuven
    • 1-0
    19.09 19:30 Mouscron
    • 0-1
    • Gent
    • 0-1
    19.09 21:45 Waasland-Beveren
    • 2-4
    • Anderlecht
    • 0-2
    19.09 21:45 St. Gilloise
    • 3-2
    • Seraing
    • 2-1
    19.09 21:00 Meux
    • 1-1
    • Givry
    • 0-0
    19.09 20:30 Gullegem
    • ERT.
    • Oudenaarde
    • -
    19.09 20:30 Hoogstraten
    • 1-3
    • Dessel
    • 0-1
    19.09 20:30 Vorselaar
    • 0-3
    • RFC Liege
    • -
    19.09 20:30 Zwevezele
    • 1-3
    • City Pirates
    • 0-1
    19.09 21:00 Heist
    • 4-0
    • Lochristi
    • 3-0
    19.09 21:00 Rebecquoise
    • 0-5
    • Petegem
    • -
    19.09 21:00 Renaissance Mons
    • 0-1
    • Olsa Brakel
    • 0-0
    19.09 21:00 Schaerbeek-Evere
    • 0-4
    • Knokke
    • 0-1
    19.09 21:30 Aalst
    • 1-0
    • Jeunesse Tamin
    • 0-0
    19.09 15:00 Tienen K
    • 2-1
    • Moldavo K
    • 1-1
    19.09 16:00 Massenhoven K
    • 1-7
    • Zwevezele K
    • 1-1
    19.09 16:00 Wuustwezel K
    • 1-2
    • SG-Tertre Haut
    • -
    19.09 17:30 Chastre K
    • 0-3
    • St. Liege 2 K
    • 0-1
    19.09 17:45 Mechelen K
    • 1-4
    • GBA Kontich K
    • 0-2
    19.09 18:00 Gent II K
    • 4-0
    • Genk II K
    • 0-0
    19.09 18:00 RFC Liege K
    • 2-2
    • Famkes Merkem
    • 1-1
    19.09 14:00 Vitebsk
    • 1-1
    • Belshina
    • 0-0
    19.09 16:00 Dynamo Brest
    • 2-1
    • Energetik-BGU
    • 2-1
    19.09 18:00 Gorodeja
    • 1-3
    • Zhodino
    • 0-2
    19.09 15:00 Chimik Svetlogorsk
    • 1-2
    • Volna Pinsk
    • 0-1
    19.09 16:00 Mikashevichi
    • 1-1
    • Orsha
    • 0-0
    19.09 17:00 Smorgon
    • 0-2
    • FC Slonim
    • 0-1
    19.09 18:00 Gomel
    • 1-0
    • Sputnik
    • 1-0
    19.09 14:00 Kronon Stolbtsy
    • 4-2
    • Chayka Zelva
    • 1-1
    19.09 15:00 Meliorator Zhitkovichi
    • 0-3
    • Ostrovets
    • 0-0
    19.09 16:00 Ivatsevichi
    • 0-2
    • Molodechno
    • 0-1
    19.09 16:30 Pershiy Region
    • 1-7
    • Baranovici
    • 0-1
    19.09 17:30 Brest Malorita
    • 4-0
    • Stanles Pinsk
    • 2-0
    19.09 13:00 Osipovichi
    • 3-0
    • Zhlobin
    • 0-0
    19.09 13:00 Viktoria Mar. Gorka
    • 6-0
    • Polotsk
    • 3-0
    19.09 14:00 SMIavtotrans
    • 4-2
    • BumProm Gomel
    • 1-1
    19.09 13:00 Slutsk 2
    • 1-3
    • BATE 2
    • 1-1
    19.09 14:00 Slavia Mozyr 2
    • 1-1
    • Soligorsk 2
    • 0-0
    19.09 16:00 Isloch 2
    • 2-3
    • Din. Minsk 2
    • 1-2
    19.09 17:30 Mladost DK
    • 1-2
    • Velez Mostar
    • 0-1
    19.09 19:00 Radnik Bijeljina
    • 4-0
    • Olimpic Saraje
    • 1-0
    19.09 21:00 Zeljeznicar
    • 0-1
    • Krupa
    • 0-1
    19.09 16:30 Banovici
    • 1-0
    • GOSK Gabela
    • -
    19.09 16:30 Capljina
    • 2-2
    • Gorazde
    • -
    19.09 16:30 Igman K.
    • 0-1
    • Posusje
    • -
    19.09 16:30 Kakanj
    • 5-0
    • HNK Orasje
    • -
    19.09 16:30 Travnik
    • 0-1
    • Jedinstvo Biha
    • -
    19.09 16:30 Zivinice
    • 0-1
    • Gradacac
    • -
    19.09 17:00 Drina Zvornik
    • 1-1
    • Zeljeznicar Ba
    • 1-0
    19.09 17:00 Jedinstvo Brcko
    • 2-2
    • Kozara
    • 0-1
    19.09 17:00 Kozarska Dubica
    • 2-0
    • Sloga Doboj
    • 2-0
    19.09 17:00 Leotar
    • 0-0
    • Prijedor
    • 0-0
    19.09 17:00 Ljubic Prnjavor
    • 2-2
    • Podrinje Janja
    • 1-0
    19.09 17:00 Modrica
    • 4-1
    • Sutjeska Foca
    • 3-0
    19.09 17:00 Tekstilac
    • 1-0
    • Novi Grad
    • 1-0
    19.09 17:00 Zvijezda 09
    • 2-0
    • Slavija
    • 2-0
    19.09 01:15 Confianca
    • 1-0
    • Guarani
    • 0-0
    19.09 03:30 Nautico
    • 1-1
    • Chapecoense-SC
    • 0-0
    19.09 22:30 America MG
    • 0-1
    • Figueirense
    • 0-0
    19.09 23:00 Treze
    • 0-0
    • Jacuipense
    • 0-0
    19.09 21:00 Jacyoba
    • 2-2
    • Central SC
    • 0-0
    19.09 21:00 Pelotas
    • 1-0
    • Marcilio Dias
    • 0-0
    19.09 21:00 Portuguesa RJ
    • 3-0
    • Toledo
    • 0-0
    19.09 21:00 Real Noroeste
    • 2-1
    • Goiania
    • 2-0
    19.09 21:30 Nacional PR
    • 1-4
    • Ferroviaria
    • 0-1
    19.09 21:30 SE Juventude
    • 4-0
    • Santos AP
    • 1-0
    19.09 22:00 America-RN
    • 0-0
    • Campinense
    • 0-0
    19.09 22:00 Tupynambas
    • 2-1
    • Bahia De Feira
    • 0-0
    19.09 23:00 Aparecidense
    • 1-2
    • Operario VG
    • 0-2
    19.09 23:00 Joinville
    • 1-1
    • Novorizontino
    • 0-1
    19.09 23:00 Uniao Rondonopolis
    • 0-0
    • Aguia Negra
    • 0-0
    19.09 23:00 Sao Paulo AP
    • 1-2
    • Ypiranga AP
    • 0-0
    19.09 16:00 Bonsucesso
    • 0-0
    • Nova Iguacu
    • 0-0
    19.09 21:00 Duque De Caxias
    • İPT.
    • Rio Sao Paulo
    • -
    19.09 18:45 Beroe
    • 4-0
    • Cherno More
    • 1-0
    19.09 21:00 Levski
    • 3-0
    • CSKA 1948 Sofi
    • 1-0
    19.09 16:15 Lok. Sofia
    • 2-0
    • Litex Lovech
    • 2-0
    19.09 17:00 Neftochimic Burgas
    • 0-4
    • Kariana Erden
    • 0-2
    19.09 17:00 Svoge
    • 1-1
    • Vitosha Bistri
    • 1-1
    19.09 17:00 Yantra Gabrovo
    • 0-2
    • Septemvri Sofi
    • 0-0
    19.09 19:00 Septemvri Simitli
    • 2-3
    • Hebar
    • 1-1
    19.09 17:00 Borislav Parvomay
    • 1-1
    • Gorski Izvor
    • -
    19.09 17:00 Haskovo 1957
    • 1-3
    • Atletik Kuklen
    • -
    19.09 17:00 Maritsa Plovdiv
    • 0-2
    • Chernomorets 1
    • -
    19.09 17:00 Nesebar
    • 2-2
    • Karnobat
    • -
    19.09 17:00 Rozova Dolina
    • 2-2
    • Rodopa Smolyan
    • -
    19.09 17:00 Spartak Plovdiv
    • 1-1
    • Dimitrovgrad
    • -
    19.09 17:00 Vereya
    • 1-4
    • Sokol Markovo
    • -
    19.09 17:00 Yambol 1915
    • 1-1
    • Gigant Saedine
    • -
    19.09 17:00 Zagorets
    • 6-1
    • Levski Karlovo
    • -
    19.09 17:00 Balkan Botevgrad
    • 0-1
    • Vladaya
    • 0-1
    19.09 17:00 Belasitsa
    • 2-2
    • Marek
    • -
    19.09 17:00 Botev Ihtiman
    • 1-2
    • Oborishte
    • -
    19.09 17:00 Nadezhda Dobroslavci
    • 2-4
    • Gotse Delchev
    • 2-4
    19.09 17:00 Perun
    • 0-0
    • Rilski Sportis
    • 0-0
    19.09 17:00 Razlog
    • 0-3
    • Kyustendil
    • -
    19.09 17:00 Slivnishki Geroy
    • 1-0
    • Chepintsi
    • 0-0
    19.09 17:00 Velbazhd
    • 0-0
    • Chavdar Etropo
    • 0-0
    19.09 17:00 Vihren
    • 2-0
    • Bansko
    • 2-0
    19.09 17:00 Botev Novi Pazar
    • 2-1
    • Ustrem Donchev
    • 0-1
    19.09 16:00 Flambeau du Centre
    • 0-0
    • Aigle Noir
    • 0-0
    19.09 16:00 Le Messager Ngozi
    • 0-2
    • Olympic S.
    • -
    19.09 16:30 Dynamik
    • 0-1
    • Les Elephants
    • 0-1
    19.09 17:30 Opava
    • 0-0
    • Ceske Budejovi
    • 0-0
    19.09 17:30 Ostrava
    • 3-0
    • Pardubice
    • 1-0
    19.09 17:30 Slovacko
    • ERT.
    • Pribram
    • -
    19.09 20:00 Bohemians 1905
    • 1-4
    • Plzen
    • 0-2
    19.09 17:30 Dukla Prag
    • 3-1
    • Trinec
    • 2-1
    19.09 17:30 Zizkov
    • 0-2
    • Hradec Kralove
    • 0-0
    19.09 11:15 Benesov
    • 2-5
    • Slavia Prag B
    • 0-2
    19.09 11:15 Motorlet Prague
    • 2-0
    • Hostoun
    • 2-0
    19.09 11:15 Sokolov
    • ERT.
    • Pisek
    • -
    19.09 11:15 Vltavin
    • 0-2
    • Plzen B
    • 0-0
    19.09 17:00 Domazlice
    • 4-2
    • Admira Prague
    • 1-1
    19.09 17:00 Usti nad Orlici
    • 1-0
    • Prepere
    • 0-0
    19.09 17:00 Velvary
    • 1-1
    • Teplice B
    • 0-1
    19.09 11:15 Vyskov
    • 2-0
    • Velke Mezirici
    • 1-0
    19.09 15:30 Dolni Benesov
    • 1-3
    • Kromeriz
    • 0-0
    19.09 16:30 Nove Mesto na M.
    • 3-3
    • Sigma Olomouc
    • 3-0
    19.09 16:30 Rosice
    • 0-0
    • Odra Petrkovic
    • 0-0
    19.09 16:30 Uhersky Brod
    • 2-2
    • Frydek-Mistek
    • 0-1
    19.09 11:15 Petrin Plzen
    • 2-2
    • Sokol Lom
    • 1-2
    19.09 11:30 Marianske Lazne
    • 1-1
    • Ceske Budejovi
    • 0-0
    19.09 17:00 Doubravka
    • 5-2
    • Sedlcany
    • 2-2
    19.09 17:00 Rokycany
    • 3-0
    • Myto
    • 2-0
    19.09 17:00 Sobeslav
    • 4-1
    • Katovice
    • 2-1
    19.09 17:00 Union Beroun
    • 2-0
    • Klatovy
    • 2-0
    19.09 18:00 Hvezda Cheb
    • 2-3
    • Jindrichuv Hra
    • 0-0
    19.09 11:15 Kladno
    • 2-2
    • Ceska Lipa
    • 1-0
    19.09 11:15 Tatran Rakovnik
    • 1-2
    • Aritma Prague
    • 0-0
    19.09 17:00 Banik Most - Sous
    • 2-2
    • Brandys n. Lab
    • 2-1
    19.09 17:00 Cesky Brod
    • 0-0
    • Neratovice
    • 0-0
    19.09 17:00 Dobris
    • 1-3
    • Chomutov
    • 0-0
    19.09 17:00 Ostrov
    • 1-0
    • Olympie Brezov
    • 0-0
    19.09 11:15 Kutna Hora
    • 2-1
    • Nymburk
    • 1-1
    19.09 11:15 Libis
    • 2-4
    • Kolin
    • 2-2
    19.09 11:30 Kosmonosy
    • 5-2
    • Caslav
    • 4-0
    19.09 14:00 Horky nad Jizerou
    • 1-2
    • Hlinsko
    • 1-1
    19.09 17:00 Nachod
    • 5-1
    • Letohrad
    • 2-0
    19.09 17:00 Vysoke Myto
    • 4-2
    • Benatky
    • 2-1
    19.09 11:30 Breclav
    • 1-0
    • Slavoj Polna
    • 1-0
    19.09 16:30 Bystrice n. Pern.
    • 0-0
    • Havlickuv Brod
    • 0-0
    19.09 16:30 Hodonin
    • 1-3
    • Zbrojovka Brno
    • 1-1
    19.09 16:30 Start Brno
    • 3-3
    • Velka Bites
    • 1-1
    19.09 16:30 Bzenec
    • 1-0
    • Brumov
    • 0-0
    19.09 16:30 HFK Olomouc
    • 1-4
    • SK Hranice
    • 0-0
    19.09 16:30 Skastice
    • 3-2
    • Sumperk
    • 1-1
    19.09 16:30 Valasske Mezirici
    • 4-1
    • Strani
    • 2-1
    19.09 17:00 Prerov
    • 4-1
    • Nove Sady
    • 1-0
    19.09 11:15 Novy Jicin
    • 1-0
    • Bohumin
    • 1-0
    19.09 16:30 Detmarovice
    • 3-2
    • Rymarov
    • 2-1
    19.09 16:30 Hermanice
    • 2-5
    • Karvina B
    • 1-3
    19.09 16:30 Vitkovice
    • 1-3
    • Frydlant n. O.
    • 0-1
    19.09 11:00 Haj ve Slezsku
    • 0-2
    • Dolni Datyne
    • 0-2
    19.09 17:00 Bridlicna
    • 3-7
    • Hlubina
    • 2-4
    19.09 17:00 Cesky Tesin
    • 2-5
    • Bilovec
    • 2-2
    19.09 17:00 Lok.Petrovice
    • 1-2
    • Brusperk
    • 1-1
    19.09 11:15 Luhacovice
    • 3-1
    • Slusovice
    • 1-0
    19.09 16:30 Holesov
    • 6-3
    • Kvasice
    • 4-1
    19.09 16:30 Morkovice
    • 3-1
    • Bystrice pod H
    • 2-0
    19.09 16:30 Napajedla
    • 1-1
    • Stitna nad Vla
    • 1-0
    19.09 11:15 Bosonohy
    • 1-0
    • Lisen B
    • 1-0
    19.09 16:00 Svratka Brno
    • 1-3
    • Rajecko
    • 0-1
    19.09 16:30 Bystrc
    • 1-0
    • Kurim
    • 1-0
    19.09 16:30 Moravska Slavia
    • 0-3
    • SK Krumvir
    • 0-1
    19.09 16:30 Moravsky Krumlov
    • 1-3
    • Ivancice
    • 0-2
    19.09 16:30 Mutenice
    • 1-2
    • Ratiskovice
    • 1-2
    19.09 16:30 Rousinov
    • 4-0
    • Bohunice
    • 2-0
    19.09 16:30 Chotebor
    • 4-1
    • Zirovnice
    • 2-0
    19.09 16:30 HFK Trebic
    • 1-3
    • Pelhrimov
    • 0-0
    19.09 16:30 Sebkovice
    • 0-1
    • Velke Mezirici
    • 0-1
    19.09 11:15 Slavia HK
    • 1-0
    • Cernilov
    • 0-0
    19.09 14:00 Vysoka n. Labem
    • 2-2
    • Police nad Met
    • 0-0
    19.09 15:00 Kostelec n. O.
    • 1-2
    • Trebes
    • 0-1
    19.09 17:00 Libcany
    • 2-0
    • Chlumec nad Ci
    • 0-0
    19.09 17:00 Olympia HK 1901
    • 2-0
    • Dobruska
    • 1-0
    19.09 17:30 Chrastava
    • 1-3
    • Visnova
    • 0-2
    19.09 17:30 Desna
    • 4-4
    • Jiskra Mseno
    • 2-1
    19.09 17:30 Novy Bor
    • 1-1
    • Rovensko p. Tr
    • 0-1
    19.09 17:30 Sedmihorky
    • 2-3
    • Frydlant
    • 1-3
    19.09 17:30 Straz p. Ralskem
    • 1-3
    • Turnov
    • 0-1
    19.09 17:30 TJ Doksy
    • 4-1
    • Zelezny Brod
    • 1-1
    19.09 11:30 Oldrichov
    • 1-2
    • Modlany
    • 1-1
    19.09 17:30 Brna
    • 1-2
    • Lovosice
    • 1-0
    19.09 17:30 FK Jilove
    • 3-0
    • Domousice
    • 0-0
    19.09 17:30 Perstejn
    • 1-0
    • Horni Jiretin
    • 0-0
    19.09 17:30 Srbice
    • 8-2
    • Krupka
    • 4-0
    19.09 17:30 Zatec
    • 1-0
    • Kadan
    • 0-0
    19.09 15:00 Nepomuk
    • 0-2
    • Tlumacov
    • 0-1
    19.09 17:00 Horni Briza
    • 0-1
    • Domazlice B
    • 0-0
    19.09 17:00 Stribro
    • 3-2
    • Bolevec
    • 1-2
    19.09 17:00 Vejprnice
    • 1-3
    • Rapid Plzen
    • 1-2
    19.09 01:00 Protivin
    • ERT.
    • Olesnik
    • -
    19.09 17:30 Cesky Krumlov
    • 1-1
    • Laziste
    • 1-1
    19.09 17:30 Drazice
    • 0-2
    • Tyn nad Vltavo
    • 0-0
    19.09 17:30 Milevsko
    • 1-1
    • Jankov
    • 0-0
    19.09 17:30 Rudolfov
    • 0-0
    • Junior Strakon
    • 0-0
    19.09 17:30 Sezimovo Usti
    • 1-2
    • Mas Taborsko B
    • 1-1
    19.09 17:30 TJ Osek
    • 5-2
    • Cimelice
    • 3-2
    19.09 11:30 Dukla JM
    • 2-1
    • Ujezd Prague
    • 1-0
    19.09 11:30 Hostivar
    • 0-2
    • Motorlet Pragu
    • 0-1
    19.09 11:30 Zlicin
    • 2-1
    • US Prague
    • 0-1
    19.09 17:30 Olympia Radotin
    • 4-1
    • Zizkov B
    • 3-1
    19.09 17:30 Predni Kopanina
    • 2-2
    • Ujezd nad Lesy
    • 1-0
    19.09 17:30 Dobrovice
    • 0-1
    • Hrebec
    • 0-1
    19.09 17:30 Kosor
    • 4-0
    • Porici n. S.
    • 2-0
    19.09 17:30 Nespeky
    • 1-2
    • Klicany
    • 0-2
    19.09 17:30 Tuchlovice
    • 3-2
    • Povltavska FA
    • 0-2
    19.09 11:15 Loko K. Vary
    • 3-3
    • FC Cheb
    • 0-1
    19.09 17:30 Chodov
    • 1-3
    • Hroznetin
    • 1-3
    19.09 17:30 Kralovske Porici
    • 10-0
    • Lomnice
    • 2-0
    19.09 17:30 Vintirov
    • 4-0
    • Union Nove Sed
    • 3-0
    19.09 11:30 Mohelnice
    • 1-3
    • Brodek u Prero
    • 1-1
    19.09 16:30 Kralice na Hane
    • 1-3
    • Bohunovice
    • 0-3
    19.09 16:30 Litovel
    • 3-1
    • Rapotin
    • 3-1
    19.09 16:30 Sokol Usti
    • 5-0
    • Zabreh
    • 0-0
    19.09 17:00 Chocen
    • 5-1
    • Prosec
    • 2-1
    19.09 17:00 Holice
    • 8-3
    • Svitavy
    • 3-1
    19.09 17:00 Tremosnice
    • 4-1
    • Rohovladova Be
    • 2-1
    19.09 11:00 Hradec Kralove U19
    • 1-2
    • Pardubice U19
    • 1-1
    19.09 12:00 Karvina U19
    • 1-1
    • Plzen U19
    • 0-0
    19.09 12:00 Sigma Olomouc U19
    • ERT.
    • Slovacko U19
    • -
    19.09 13:00 Zlin U19
    • 7-0
    • Meteor Prague
    • 3-0
    19.09 14:00 Ceske Budejovice U19
    • ERT.
    • Mlada Boleslav
    • -
    19.09 14:15 Ostrava U19
    • ERT.
    • Slavia Prag U1
    • -
    19.09 13:30 FC Praha K
    • 1-2
    • Ostrava K
    • 1-1
    19.09 14:30 Hradec Kralove K
    • 4-1
    • Branik K
    • 3-0
    19.09 10:00 Beijing Baxy
    • 0-1
    • Beijing Renhe
    • 0-1
    19.09 14:00 Heilongjiang Lava
    • 0-0
    • Kunshan
    • 0-0
    19.09 14:35 Shaanxi Changan
    • 1-1
    • Zhejiang Green
    • 0-1
    19.09 10:30 Tianjin Teda
    • 2-0
    • Shijiazhuang
    • 1-0
    19.09 13:00 Wuhan Zall
    • 1-1
    • Hebei
    • 0-1
    19.09 14:35 Beijing Guoan
    • 2-1
    • Qingdao Huangh
    • 1-1
    19.09 15:00 Shanghai SIPG
    • 3-2
    • Chongqing Lifa
    • 2-0
    19.09 16:30 Midtjylland
    • 1-0
    • Lyngby
    • 1-0
    19.09 14:00 Kolding
    • 2-4
    • Koge
    • 2-2
    19.09 14:30 Silkeborg
    • 3-1
    • Esbjerg
    • 1-1
    19.09 15:00 Viborg
    • 3-1
    • Skive IK
    • 3-1
    19.09 15:00 Aarhus Fremad
    • 1-1
    • VSK Aarhus
    • 0-0
    19.09 15:00 Brabrand
    • 0-2
    • Middelfart
    • 0-2
    19.09 15:00 Jammerbugt
    • 4-1
    • Dalum IF
    • 2-0
    19.09 16:00 BK Frem
    • 3-1
    • Holstebro
    • 2-1
    19.09 14:30 Roskilde KFUM's
    • 0-4
    • AB Kopenhagen
    • 0-2
    19.09 15:00 Tarnby
    • 1-3
    • Nykobing
    • 1-0
    19.09 16:00 Bronshoj
    • 1-3
    • FA 2000
    • 1-1
    19.09 16:00 Skovshoved
    • 2-2
    • Vanløse
    • 2-2
    19.09 11:00 Lorca Deportiva (Esp)
    • 0-1
    • Mar Menor (Esp
    • 0-0
    19.09 11:30 Murcia (Esp)
    • 2-1
    • Hercules (Esp)
    • 1-0
    19.09 13:00 UE Rubi (Esp)
    • 0-1
    • Terrassa (Esp)
    • 0-1
    19.09 14:00 Alfreton (Eng)
    • 2-0
    • Chesterfield (
    • 1-0
    19.09 14:00 Huddersfield U21 (Eng)
    • 0-4
    • Altrincham (En
    • 0-3
    19.09 16:00 Glentoran (Nir)
    • 7-0
    • H&W Welders (N
    • 3-0
    19.09 16:00 Kelty Hearts (Sco)
    • 1-1
    • Airdrieonians
    • 0-0
    19.09 16:00 Kettering (Eng)
    • 1-0
    • King’s Lynn (E
    • 0-0
    19.09 16:00 Udinese (Ita)
    • 0-1
    • Spal (Ita)
    • 0-1
    19.09 17:00 Albion Rovers (Sco)
    • 1-1
    • Caledonian Bra
    • 1-0
    19.09 17:00 Crusaders (Nir)
    • 2-0
    • Queens Univ. (
    • 1-0
    19.09 17:00 East Kilbride (Sco)
    • 3-2
    • Stranraer (Sco
    • 3-0
    19.09 17:00 Eastleigh (Eng)
    • 3-2
    • Eastbourne Bor
    • 2-0
    19.09 17:00 Ebbsfleet (Eng)
    • 2-1
    • Dover (Eng)
    • -
    19.09 17:00 Halifax (Eng)
    • 2-2
    • Boston Utd (En
    • 2-0
    19.09 17:00 Larne (Nir)
    • 1-0
    • Annagh (Nir)
    • 0-0
    19.09 17:00 L.R. Vicenza (Ita)
    • 4-3
    • Legnago Salus
    • 2-1
    19.09 17:00 Marske (Eng)
    • İPT.
    • Spennymoor (En
    • -
    19.09 17:00 Moyola (Nir)
    • 1-1
    • Ballyclare (Ni
    • 0-0
    19.09 17:00 Portadown (Nir)
    • 1-2
    • Ards (Nir)
    • 1-0
    19.09 17:00 Slough (Eng)
    • 2-4
    • Weymouth (Eng)
    • 2-2
    19.09 17:00 Solihull Moors (Eng)
    • 0-1
    • Hereford (Eng)
    • 0-0
    19.09 17:00 St. Albans (Eng)
    • 0-0
    • Sutton (Eng)
    • 0-0
    19.09 17:00 Telford (Eng)
    • 1-3
    • Notts County (
    • 0-1
    19.09 17:00 Torquay (Eng)
    • 0-2
    • Chippenham (En
    • 0-1
    19.09 17:00 Wealdstone (Eng)
    • 1-1
    • Dulwich Hamlet
    • 1-0
    19.09 17:30 Padova (Ita)
    • 2-1
    • Reggiana (Ita)
    • 1-1
    19.09 18:00 Ascoli (Ita)
    • 4-1
    • Matelica (Ita)
    • 3-1
    19.09 18:30 Empoli (Ita)
    • 2-0
    • Vis Pesaro (It
    • 1-0
    19.09 18:30 Numancia (Esp)
    • 0-2
    • SD Logrones (E
    • 0-1
    19.09 19:00 Baleares (Esp)
    • 0-0
    • UCAM Murcia (E
    • 0-0
    19.09 19:00 Burgos CF (Esp)
    • 2-0
    • Ath. Bilbao B
    • 1-0
    19.09 19:00 CE Europa (Esp)
    • 1-2
    • CE Manresa (Es
    • 1-1
    19.09 19:00 Inter (Ita)
    • 7-0
    • Pisa (Ita)
    • 6-0
    19.09 19:00 Lazio (Ita)
    • 0-0
    • Benevento (Ita
    • 0-0
    19.09 19:30 Guijuelo (Esp)
    • 2-1
    • Extremadura UD
    • 1-1
    19.09 20:00 Barcelona (Esp)
    • 1-0
    • Elche (Esp)
    • 1-0
    19.09 20:00 Zaragoza (Esp)
    • 1-0
    • Girona (Esp)
    • 0-0
    19.09 20:30 Prat (Esp)
    • 2-1
    • L'Hospitalet (
    • 1-0
    19.09 03:00 LDU Portoviejo
    • 2-1
    • Olmedo
    • 0-0
    19.09 15:30 BKMA
    • 0-0
    • Lori
    • 0-0
    19.09 15:30 Shirak
    • 1-2
    • Alashkert
    • 1-2
    19.09 18:30 Ararat
    • 3-0
    • Sevan
    • 2-0
    19.09 13:00 Kuressaare
    • İPT.
    • Levadia
    • -
    19.09 13:00 Narva
    • 0-1
    • Tulevik
    • 0-0
    19.09 13:00 Narva
    • İPT.
    • Flora
    • -
    19.09 13:00 Tallinna Kalev
    • 1-2
    • Tammeka
    • 1-1
    19.09 16:00 Kuressaare
    • 2-2
    • Legion
    • 2-0
    19.09 16:00 Paide
    • İPT.
    • Legion
    • -
    19.09 16:00 TB Tvoroyri
    • 0-0
    • Klaksvik
    • 0-0
    19.09 21:00 Runavik
    • 4-1
    • Streymur
    • 2-1
    19.09 21:15 Khouribga
    • 0-1
    • Berkane
    • 0-0
    19.09 17:00 HIFK
    • 2-2
    • Mariehamn
    • 2-0
    19.09 17:00 Ilves
    • 1-1
    • Haka
    • 1-0
    19.09 17:00 Inter Turku
    • 0-1
    • SJK
    • 0-1
    19.09 15:00 Kiffen
    • 0-1
    • EPS
    • 0-0
    19.09 15:00 PK-35
    • 3-1
    • JaPS
    • 2-0
    19.09 16:00 NJS
    • 0-2
    • Keski-Uusimaa
    • 0-0
    19.09 15:00 Atlantis
    • İPT.
    • KaaPo
    • -
    19.09 15:00 Jazz Pori
    • İPT.
    • Klubi 04
    • -
    19.09 15:00 PIF Pargas
    • İPT.
    • TPV
    • -
    19.09 15:00 JIPPO
    • İPT.
    • Kiisto
    • -
    19.09 15:00 JJK Jyvaskyla
    • İPT.
    • Hercules
    • -
    19.09 15:00 Kemi City
    • İPT.
    • GBK Kokkola
    • -
    19.09 15:00 VIFK
    • İPT.
    • Rovaniemi 2
    • -
    19.09 15:00 VIFK
    • 0-2
    • Kiisto
    • 0-1
    19.09 16:00 GBK Kokkola
    • 1-1
    • JBK
    • 0-1
    19.09 18:00 Lens
    • 2-1
    • Bordeaux
    • 0-0
    19.09 16:00 Clermont
    • 1-1
    • Toulouse
    • 1-0
    19.09 20:00 Caen
    • 0-0
    • Chambly
    • 0-0
    19.09 20:00 Chateauroux
    • 0-0
    • Amiens
    • 0-0
    19.09 20:00 Dunkerque
    • 1-0
    • Valenciennes
    • 0-0
    19.09 20:00 Grenoble
    • 2-0
    • AC Ajaccio
    • 1-0
    19.09 20:00 Le Havre
    • 0-1
    • Niort
    • 0-0
    19.09 20:00 Paris FC
    • 0-2
    • Nancy
    • 0-0
    19.09 20:00 Pau FC
    • 0-1
    • Guingamp
    • 0-0
    19.09 20:00 Sochaux
    • 2-2
    • Rodez
    • 0-2
    19.09 18:00 Lorient II
    • 0-2
    • Saint-Pryve
    • -
    19.09 18:00 Versailles
    • 1-0
    • Fleury-Merogis
    • -
    19.09 19:00 Blois
    • 2-0
    • Chartres
    • -
    19.09 19:00 Chateaubriant
    • ERT.
    • Poissy
    • -
    19.09 19:00 Granville
    • 1-0
    • Caen II
    • -
    19.09 19:00 Rouen
    • 1-0
    • Saint-Malo
    • -
    19.09 19:00 Sainte-Genevieve
    • 0-0
    • Guingamp II
    • 0-0
    19.09 19:30 Vannes
    • 1-2
    • Plabennec
    • 0-1
    19.09 16:30 ASM Belfort
    • 2-0
    • Lusitanos
    • 1-0
    19.09 17:00 Haguenau
    • ERT.
    • FC 93
    • -
    19.09 18:00 GFC Ajaccio
    • 4-0
    • Schiltigheim
    • -
    19.09 18:00 Sannois
    • 2-1
    • Metz II
    • -
    19.09 19:00 Beauvais
    • 0-0
    • Paris 13 Atl.
    • -
    19.09 19:00 Epinal
    • 2-1
    • St Quentin
    • -
    19.09 19:00 Lens II
    • 2-2
    • Auxerre II
    • -
    19.09 19:00 Reims II
    • 0-0
    • Sedan
    • 0-0
    19.09 19:00 Andrezieux
    • 1-1
    • GOAL FC
    • 1-1
    19.09 19:00 GFA74
    • 1-0
    • Frejus
    • -
    19.09 19:00 Grasse
    • 1-4
    • Jura Sud
    • 1-3
    19.09 19:00 Hyeres
    • 1-2
    • Aubagne
    • 1-0
    19.09 19:00 Louhans Cuiseaux
    • 2-2
    • Lyon II
    • -
    19.09 19:00 Marignane
    • 0-0
    • Marsilya II
    • 0-0
    19.09 19:00 Monaco II
    • 0-3
    • Martigues
    • 0-2
    19.09 19:00 Toulon
    • 3-0
    • Saint Priest
    • 1-0
    19.09 18:00 Le Puy
    • ERT.
    • Nantes II
    • -
    19.09 19:00 Beziers
    • 4-1
    • Angouleme
    • 2-0
    19.09 19:00 Bourges 18
    • 0-2
    • Romorantin
    • -
    19.09 19:00 Canet Roussillon
    • 0-1
    • Bourges
    • 0-1
    19.09 19:00 Les Herbiers
    • 4-0
    • Angers II
    • 2-0
    19.09 19:00 Trelissac
    • 1-1
    • Colomiers
    • 0-0
    19.09 19:30 Chamalieres
    • 0-0
    • Bergerac
    • 0-0
    19.09 19:30 Moulins-Yzeure
    • 0-0
    • Stade Montois
    • 0-0
    19.09 16:30 Barry
    • 3-1
    • Caernarfon
    • 1-0
    19.09 19:45 Haverfordwest
    • 2-2
    • Newtown
    • 0-1
    19.09 20:00 Comunicaciones
    • 2-0
    • Santa Lucia
    • 2-0
    19.09 18:30 Paphos
    • 2-2
    • Achnas
    • 1-1
    19.09 20:30 AEL Limassol
    • 3-1
    • Karmiotissa
    • 1-1
    19.09 16:30 Achyronas Liopetriou
    • 1-1
    • Ayia Napa
    • 1-0
    19.09 16:30 Alki Oroklini
    • 1-0
    • ASIL Lysi
    • 0-0
    19.09 16:30 Kouris Erimi
    • 1-1
    • Zakakiou
    • 1-1
    19.09 16:30 Omonia Aradippou
    • 2-1
    • Digenis
    • 0-1
    19.09 16:30 Othellos Athienou
    • 3-0
    • Chloraka
    • 2-0
    19.09 16:30 Thoi Lakatamias
    • 0-1
    • Paeek
    • 0-0
    19.09 16:30 Xylotympou
    • 0-2
    • Sotiras
    • 0-2
    19.09 10:00 Bucheon
    • 0-2
    • Jeju
    • 0-2
    19.09 10:00 Daejeon
    • 1-2
    • Seoul E.
    • 0-0
    19.09 12:30 Anyang
    • 1-2
    • Jeonnam
    • 1-1
    19.09 12:30 Gyeongnam
    • 1-2
    • Ansan Greeners
    • 1-2
    19.09 08:00 Yangju Citizen
    • 0-5
    • Changwon
    • 0-2
    19.09 11:00 Cheongju Jikji
    • 3-1
    • Chuncheon
    • 2-1
    19.09 09:00 Busan Kyotong
    • 1-0
    • Gangneung
    • 1-0
    19.09 09:00 Hwaseong
    • 1-1
    • Gimhae
    • 0-0
    19.09 10:00 Gimpo C.
    • 1-2
    • Mokpo City
    • 1-0
    19.09 11:00 Gyeongju KHNP
    • 1-1
    • Daejeon Korail
    • 0-1
    19.09 14:00 Chikhura
    • İPT.
    • Dinamo Batumi
    • -
    19.09 14:00 Dila Gori
    • İPT.
    • Lokomotiv Tbil
    • -
    19.09 14:00 Merani Tbilisi
    • İPT.
    • Din. Tbilisi
    • -
    19.09 14:00 Samtredia
    • İPT.
    • Saburtalo Tbil
    • -
    19.09 14:00 Torpedo Kutaisi
    • İPT.
    • Telavi
    • -
    19.09 14:30 Gagra
    • 1-0
    • Dinamo Batumi
    • 1-0
    19.09 18:00 Spaeri
    • 0-2
    • Dila Gori
    • 0-0
    19.09 18:00 Gorica
    • 2-2
    • Istra 1961
    • 1-1
    19.09 20:05 Din. Zagreb
    • 3-3
    • Slaven Belupo
    • 2-2
    19.09 17:30 Cibalia
    • 2-1
    • Din. Zagreb 2
    • 1-1
    19.09 17:30 Dragovoljac
    • 3-2
    • Zapresic
    • 2-1
    19.09 17:30 Dubrava
    • 1-4
    • Opatija
    • 1-2
    19.09 17:30 Junak Sinj
    • 2-2
    • Dugopolje
    • 1-1
    19.09 17:30 Rudes
    • 1-1
    • Bijelo Brdo
    • 0-1
    19.09 17:30 Solin
    • ERT.
    • Hajduk Split 2
    • -
    19.09 17:30 Alkmaar
    • 1-1
    • Zwolle
    • 0-1
    19.09 19:45 Vitesse
    • 2-0
    • Sparta Rotterd
    • 1-0
    19.09 21:00 PSV
    • 2-1
    • FC Emmen
    • 1-0
    19.09 22:00 Sittard
    • 1-3
    • Heerenveen
    • 0-3
    19.09 17:30 FC Oss
    • 2-2
    • Cambuur
    • 1-2
    19.09 15:00 Scheveningen
    • 0-1
    • ASWH
    • 0-1
    19.09 15:30 Noordwijk
    • 1-1
    • Katwijk
    • 1-1
    19.09 16:00 Excelsior Maassluis
    • 2-2
    • Rijnsburgse Bo
    • 1-1
    19.09 16:00 Jong Volendam
    • 0-2
    • HHC
    • 0-1
    19.09 16:00 Kozakken Boys
    • 4-1
    • IJsselmeervoge
    • 1-1
    19.09 16:00 Quick Boys
    • 1-0
    • HFC
    • 1-0
    19.09 16:00 Spakenburg
    • 0-0
    • Jong Sparta Ro
    • 0-0
    19.09 16:30 TEC
    • 1-1
    • GVVV
    • 0-0
    19.09 15:30 Excelsior 31
    • 3-1
    • Staphorst
    • 3-0
    19.09 15:30 Hoek
    • 1-2
    • Lisse
    • 0-2
    19.09 15:30 ODIN '59
    • 0-1
    • Barendrecht
    • 0-0
    19.09 15:30 SteDoCo
    • 3-0
    • DVS '33 Ermelo
    • 1-0
    19.09 15:30 VV DOVO
    • 11-0
    • Ajax (Am)
    • 5-0
    19.09 15:30 VVOG
    • 1-0
    • GOES
    • 1-0
    19.09 16:00 Sparta Nijkerk
    • 2-0
    • Sportlust
    • 0-0
    19.09 16:00 Ter Leede
    • 0-0
    • ACV Assen
    • 0-0
    19.09 19:00 VVSB
    • 1-1
    • Harkemase Boys
    • 0-0
    19.09 15:45 Jong Nijmegen
    • 3-0
    • Jong Heerenvee
    • -
    19.09 16:00 Jong Almere City
    • 1-4
    • Jong NAC Breda
    • -
    19.09 16:00 Jong Den Haag
    • 3-1
    • Jong Feyenoord
    • -
    19.09 16:00 Jong Groningen
    • 6-0
    • Jong FC Twente
    • -
    19.09 12:30 Heerenveen U18
    • 1-4
    • PSV U18
    • -
    19.09 15:30 Ajax U18
    • ERT.
    • Alkmaar U18
    • -
    19.09 15:30 Sparta Rotterdam U18
    • 2-5
    • Utrecht U18
    • 1-2
    19.09 16:15 Zwolle U18
    • ERT.
    • Feyenoord U18
    • -
    19.09 10:00 Eastern AA
    • 2-1
    • Kitchee
    • 0-0
    19.09 14:30 Everton
    • 5-2
    • West Brom
    • 2-1
    19.09 17:00 Leeds
    • 4-3
    • Fulham
    • 2-1
    19.09 19:30 Manchester Utd
    • 1-3
    • Crystal Palace
    • 0-1
    19.09 22:00 Arsenal
    • 2-1
    • West Ham
    • 1-1
    19.09 14:30 Nottingham
    • 0-2
    • Cardiff
    • 0-2
    19.09 17:00 Blackburn
    • 5-0
    • Wycombe
    • 3-0
    19.09 17:00 Brentford
    • 3-0
    • Huddersfield
    • 0-0
    19.09 17:00 Luton
    • 2-1
    • Derby
    • 1-0
    19.09 17:00 Middlesbrough
    • 1-1
    • Bournemouth
    • 0-1
    19.09 17:00 Norwich
    • 2-2
    • Preston
    • 1-2
    19.09 17:00 Reading
    • 2-0
    • Barnsley
    • 0-0
    19.09 17:00 Rotherham
    • 0-1
    • Millwall
    • 0-0
    19.09 17:00 Sheffield Wed
    • 0-0
    • Watford
    • 0-0
    19.09 17:00 Swansea
    • 0-0
    • Birmingham
    • 0-0
    19.09 17:00 Blackpool
    • 2-0
    • Swindon
    • 1-0
    19.09 17:00 Bristol Rovers
    • 0-2
    • Ipswich
    • 0-0
    19.09 17:00 Burton
    • 2-1
    • Accrington
    • 0-0
    19.09 17:00 Charlton
    • 1-3
    • Doncaster
    • 0-1
    19.09 17:00 Hull
    • 1-0
    • Crewe
    • 0-0
    19.09 17:00 Milton Keynes
    • 1-2
    • Lincoln
    • 0-1
    19.09 17:00 Oxford Utd
    • 0-2
    • Sunderland
    • 0-0
    19.09 17:00 Peterborough
    • 2-1
    • Fleetwood
    • 0-0
    19.09 17:00 Shrewsbury
    • 1-2
    • Northampton
    • 0-1
    19.09 17:00 Wigan
    • 2-3
    • Gillingham FC
    • 1-2
    19.09 17:00 Wimbledon
    • 4-4
    • Plymouth
    • 1-2
    19.09 15:00 Carlisle
    • 2-0
    • Southend
    • 2-0
    19.09 17:00 Colchester
    • 2-0
    • Bolton
    • 1-0
    19.09 17:00 Crawley
    • 1-0
    • Scunthorpe
    • 1-0
    19.09 17:00 Exeter
    • 0-2
    • Port Vale
    • 0-1
    19.09 17:00 Forest Green
    • 2-2
    • Bradford City
    • 0-0
    19.09 17:00 Grimsby
    • 0-4
    • Salford
    • 0-1
    19.09 17:00 Harrogate
    • 2-2
    • Walsall
    • 2-1
    19.09 17:00 Leyton Orient
    • 2-2
    • Mansfield
    • 0-0
    19.09 17:00 Morecambe
    • 0-5
    • Cambridge Utd
    • 0-3
    19.09 17:00 Newport
    • 2-1
    • Barrow
    • 1-1
    19.09 17:00 Stevenage
    • 3-0
    • Oldham
    • 0-0
    19.09 17:00 Tranmere
    • 0-3
    • Cheltenham
    • 0-3
    19.09 17:00 Atherton
    • 0-2
    • Scarborough
    • 0-1
    19.09 17:00 Bamber Bridge
    • 1-0
    • Matlock
    • 0-0
    19.09 17:00 Basford
    • 0-2
    • Warrington
    • 0-2
    19.09 17:00 Buxton
    • 4-2
    • Radcliffe
    • 2-1
    19.09 17:00 FC United
    • 1-1
    • Nantwich
    • 0-0
    19.09 17:00 Gainsborough
    • 2-0
    • Hyde
    • 1-0
    19.09 17:00 Morpeth
    • 1-1
    • Grantham
    • 1-0
    19.09 17:00 South Shields
    • 3-0
    • Mickleover
    • 1-0
    19.09 17:00 Stafford
    • 0-1
    • Ashton Utd
    • 0-1
    19.09 17:00 Stalybridge
    • 1-1
    • Lancaster
    • 1-0
    19.09 17:00 Witton
    • 0-2
    • Whitby
    • 0-0
    19.09 17:00 Barwell
    • 1-2
    • Lowestoft
    • 1-1
    19.09 17:00 Bromsgrove
    • 1-1
    • Coalville
    • 0-0
    19.09 17:00 Hednesford
    • 1-4
    • Stourbridge
    • 1-2
    19.09 17:00 Hitchin
    • 5-1
    • Alvechurch
    • 2-0
    19.09 17:00 Leiston
    • 0-1
    • Rushall
    • 0-0
    19.09 17:00 Nuneaton
    • 1-1
    • AFC Rushden &
    • 0-1
    19.09 17:00 Peterborough Sports
    • 1-1
    • Tamworth
    • 1-1
    19.09 17:00 Redditch
    • 1-1
    • Needham Market
    • 1-1
    19.09 17:00 Royston
    • 2-2
    • Banbury
    • 1-1
    19.09 17:00 St. Ives
    • 1-0
    • Biggleswade To
    • 0-0
    19.09 17:00 Stratford
    • 2-1
    • Kings Langley
    • 0-0
    19.09 17:00 Beaconsfield Town
    • 1-2
    • Poole
    • 0-1
    19.09 17:00 Chesham
    • 0-0
    • Gosport
    • 0-0
    19.09 17:00 Dorchester
    • 1-3
    • Weston-super-M
    • 1-2
    19.09 17:00 Farnborough
    • 1-3
    • Swindon S
    • 0-1
    19.09 17:00 Hayes & Yeading
    • 1-1
    • Taunton
    • 0-1
    19.09 17:00 Met. Police
    • 1-1
    • Yate Town
    • 1-0
    19.09 17:00 Salisbury
    • 2-2
    • Hendon
    • 1-1
    19.09 17:00 Tiverton
    • 5-0
    • Wimborne
    • 3-0
    19.09 17:00 Truro
    • 1-0
    • Harrow
    • 0-0
    19.09 17:00 Walton Casuals
    • 1-1
    • Hartley Wintne
    • 0-1
    19.09 17:00 Bishop's Stortford
    • 2-2
    • Bognor Regis
    • 0-1
    19.09 17:00 Brightlingsea
    • 1-2
    • Margate
    • 0-1
    19.09 17:00 Carshalton
    • 3-0
    • Potters Bar
    • 0-0
    19.09 17:00 Cheshunt
    • 1-0
    • East Thurrock
    • 1-0
    19.09 17:00 Corinthian-Casuals
    • 1-2
    • Haringey
    • 0-0
    19.09 17:00 Cray
    • 5-1
    • Kingstonian
    • 2-0
    19.09 17:00 Enfield Town
    • 4-1
    • Lewes
    • 2-1
    19.09 17:00 Folkestone
    • 1-2
    • Worthing
    • 0-1
    19.09 17:00 Hornchurch
    • 2-1
    • Merstham
    • 0-0
    19.09 17:00 Leatherhead
    • 1-1
    • Horsham FC
    • 1-0
    19.09 12:30 Chelsea U18
    • 4-1
    • West Ham U18
    • 3-0
    19.09 12:45 Manchester Utd U18
    • 2-1
    • Blackburn U18
    • 1-0
    19.09 13:00 Liverpool U18
    • 5-0
    • Stoke City U18
    • 2-0
    19.09 13:00 Southampton U18
    • 1-2
    • Crystal Palace
    • 1-1
    19.09 13:00 Tottenham U18
    • 2-0
    • Arsenal U18
    • 1-0
    19.09 14:00 Burnley U18
    • 1-2
    • Wolverhampton
    • 1-1
    19.09 14:00 West Brom U18
    • 3-3
    • Reading U18
    • 2-1
    19.09 14:30 Middlesbrough U18
    • 2-3
    • Derby U18
    • 1-2
    19.09 15:00 Norwich U18
    • 0-1
    • Aston Villa U1
    • 0-0
    19.09 16:00 Manchester City U18
    • 2-2
    • Everton U18
    • 2-2
    19.09 16:00 Newcastle Utd U18
    • 2-2
    • Leeds U18
    • 0-0
    19.09 21:30 Shelbourne
    • 1-1
    • Finn Harps
    • 1-0
    19.09 17:00 Celtic
    • 3-2
    • Livingston
    • 2-1
    19.09 17:00 Dundee Utd
    • 2-1
    • St. Mirren
    • 1-0
    19.09 17:00 Kilmarnock
    • 2-1
    • Hamilton
    • 1-1
    19.09 17:00 St. Johnstone
    • 0-1
    • Ross County
    • 0-1
    19.09 17:00 Villarreal
    • 2-1
    • Eibar
    • 0-0
    19.09 19:30 Getafe
    • 1-0
    • Osasuna
    • 0-0
    19.09 22:00 Celta Vigo
    • 2-1
    • Valencia
    • 1-0
    19.09 17:00 Mirandes
    • 1-1
    • R. Oviedo
    • 0-0
    19.09 19:15 Alcorcon
    • 2-0
    • Tenerife
    • 0-0
    19.09 19:15 Castellon
    • 0-1
    • Malaga
    • 0-1
    19.09 22:00 Vallecano
    • 2-1
    • Sabadell
    • 0-1
    19.09 18:30 Jonkopings
    • 4-1
    • Östers
    • 0-1
    19.09 18:30 Trelleborgs
    • 1-1
    • Orgryte
    • 0-0
    19.09 14:00 Orebro Syr.
    • 1-0
    • IK Frej
    • 0-0
    19.09 15:00 Brommapojkarna
    • 5-1
    • IFK Lulea
    • 1-1
    19.09 16:00 Nykopings
    • 1-1
    • Karlslunds
    • 1-0
    19.09 17:00 Karlstad
    • 4-3
    • IFK Berga
    • 1-2
    19.09 19:30 Vasalunds
    • 4-0
    • Team TG FF
    • 1-0
    19.09 14:00 Eskilsminne
    • 1-1
    • Lunds
    • 0-0
    19.09 14:00 Lindome
    • 6-0
    • Karlskrona
    • 2-0
    19.09 16:00 Assyriska IK
    • 4-0
    • Qviding
    • 3-0
    19.09 16:00 Oskarshamns
    • 2-1
    • Tvaakers
    • 0-0
    19.09 16:00 Torns
    • 3-0
    • Linkoping City
    • 2-0
    19.09 16:00 Värnamo
    • 3-1
    • Skövde
    • 1-0
    19.09 17:00 Motala
    • 1-3
    • Trollhättan
    • 1-0
    19.09 18:00 Landskrona
    • 0-0
    • Utsiktens
    • 0-0
    19.09 14:30 Umeå
    • 5-4
    • Notvikens IK
    • 2-0
    19.09 15:00 Gottne IF
    • 3-2
    • Taftea IK
    • 2-0
    19.09 15:00 Ytterhogdals
    • 3-0
    • Stode
    • 2-0
    19.09 16:00 Sandviks
    • 0-1
    • Bodens
    • 0-0
    19.09 17:00 IFK Ostersund
    • 1-2
    • Friska Viljor
    • 0-1
    19.09 15:00 Stockholm Internazionale
    • 0-1
    • Enkopings SK
    • 0-0
    19.09 15:30 IFK Stocksund
    • 2-0
    • Kungsangens
    • 1-0
    19.09 17:00 Fanna
    • 0-2
    • Karlbergs
    • 0-1
    19.09 17:00 Hudiksvalls
    • 7-0
    • Fagersta Sodra
    • 1-0
    19.09 17:00 Osteraker IFK
    • 2-1
    • Kvarnsvedens
    • 0-1
    19.09 17:00 Upsala
    • 1-2
    • Skiljebo
    • 1-1
    19.09 17:30 Lidingo IFK
    • 2-3
    • Enskede
    • 1-1
    19.09 13:00 Frölunda
    • 5-1
    • Vinbergs
    • 2-0
    19.09 15:00 Bunkeflo IF
    • 0-1
    • IFK Malmo
    • 0-0
    19.09 15:00 Onsala BK
    • 2-2
    • Olympic
    • 1-1
    19.09 17:00 Angelholms
    • 1-0
    • Rosengard
    • 1-0
    19.09 15:00 Arameisk-Syrianska
    • 3-0
    • Newroz
    • 2-0
    19.09 15:00 Huddinge
    • 0-1
    • Atvidabergs
    • 0-0
    19.09 15:00 IFK Eskilstuna
    • 1-2
    • Forward
    • 0-1
    19.09 15:00 Rynninge
    • 1-1
    • Kumla
    • 0-1
    19.09 15:00 Tyreso
    • 1-2
    • Gute
    • 1-0
    19.09 17:00 Assyriska IF
    • 2-1
    • Varmbols
    • 1-0
    19.09 17:00 Trosa-Vagnharads
    • 1-2
    • Assyriska FF
    • -
    19.09 14:00 Stenungsunds
    • 2-0
    • Tidaholm IFK
    • 1-0
    19.09 15:00 Amal
    • 2-2
    • Vargarda IK
    • 0-0
    19.09 15:00 Gauthiod
    • 2-0
    • Karlstad II
    • 0-0
    19.09 16:00 Nordvarmland
    • 0-2
    • Savedalens
    • -
    19.09 16:00 Oddevold
    • 5-0
    • Ahlafors IF
    • 1-0
    19.09 17:00 Lidkopings FK
    • 0-1
    • Vanersborgs IF
    • 0-0
    19.09 15:00 Asarums
    • 1-3
    • Hassleholms IF
    • 1-0
    19.09 15:00 Bromolla
    • 3-1
    • Nosaby IF
    • 0-1
    19.09 15:00 Husqvarna
    • 1-6
    • Osterlen FF
    • 1-3
    19.09 15:00 IFK Hassleholm
    • 2-3
    • Almeboda/Linne
    • 1-1
    19.09 15:00 Tord
    • 4-0
    • Kristianstads
    • 3-0
    19.09 16:00 Dalstorps IF
    • 1-1
    • Syrianska
    • 0-0
    19.09 14:00 AIK K
    • 3-1
    • IF Brommapojka
    • 2-0
    19.09 14:00 Sandvikens K
    • 1-0
    • Bollstanas K
    • 0-0
    19.09 16:00 Hammarby K
    • 2-1
    • Mallbackens K
    • 0-1
    19.09 20:00 Lugano
    • 2-1
    • Luzern
    • 2-0
    19.09 20:00 Young Boys
    • 2-1
    • Zurich
    • 1-1
    19.09 18:00 Schaffhausen
    • 5-2
    • Chiasso
    • 3-0
    19.09 18:30 Kriens
    • 3-1
    • Xamax
    • 2-0
    19.09 19:30 Aarau
    • 1-3
    • Wil
    • 1-0
    19.09 16:30 Basel II
    • 6-2
    • Koniz
    • -
    19.09 17:00 Bavois
    • 0-3
    • Nyonnais
    • -
    19.09 17:00 Breitenrain
    • 2-2
    • YF Juventus
    • 1-1
    19.09 17:00 Cham
    • 1-1
    • Sion II
    • 0-1
    19.09 18:00 Munsingen
    • 1-4
    • Bruhl SG
    • -
    19.09 18:00 Rapperswil
    • 5-1
    • Black Stars
    • -
    19.09 18:30 Yverdon
    • 4-1
    • Zurich II
    • 3-1
    19.09 18:45 Bellinzona
    • 1-3
    • Etoile-Carouge
    • -
    19.09 18:00 Echallens
    • 1-3
    • Young Boys II
    • 0-2
    19.09 18:00 La Chaux-De-Fonds
    • 3-1
    • Meyrin
    • -
    19.09 18:30 Lancy
    • 2-1
    • Oberwallis Nat
    • 1-0
    19.09 17:00 Baden
    • 2-1
    • Wohlen
    • 1-0
    19.09 17:00 Goldau
    • 0-2
    • Biel
    • 0-1
    19.09 17:00 Solothurn
    • 5-1
    • Muttenz
    • 3-1
    19.09 21:00 Bassecourt
    • 2-2
    • Grasshopper II
    • -
    19.09 17:00 Dietikon
    • 1-4
    • St. Gallen II
    • 1-2
    19.09 17:00 Red Star Zurich
    • 2-4
    • Paradiso
    • 1-3
    19.09 18:00 Winterthur II
    • 2-2
    • Linth
    • 1-1
    19.09 19:00 Fiorentina
    • 1-0
    • Torino
    • 0-0
    19.09 21:45 Verona
    • 0-0
    • AS Roma
    • 0-0
    19.09 12:00 Cagliari U19
    • 0-1
    • AC Milan U19
    • 0-0
    19.09 14:00 Inter U19
    • 3-0
    • Sampdoria U19
    • 1-0
    19.09 16:00 Genoa U19
    • 1-1
    • Spal U19
    • 0-1
    19.09 18:00 Sassuolo U19
    • 3-2
    • Empoli U19
    • 2-1
    19.09 14:00 Lazio K
    • 1-1
    • Lady Granata K
    • 1-0
    19.09 17:00 Fjolnir
    • 1-1
    • Akureyri
    • 1-0
    19.09 16:00 Volsungur
    • 0-6
    • Kordrengir
    • 0-3
    19.09 17:00 Dalvik/Reynir
    • 1-3
    • Fjardabyggd
    • 0-2
    19.09 17:00 Selfoss
    • 1-4
    • Throttur Vogar
    • 0-4
    19.09 17:00 Vidir
    • ERT.
    • Kari
    • -
    19.09 08:00 Sapporo
    • 0-1
    • G-Osaka
    • 0-0
    19.09 10:00 Sagan Tosu
    • 1-3
    • Yokohama M.
    • 1-3
    19.09 11:00 Nagoya
    • 2-1
    • Kobe
    • 1-1
    19.09 12:00 C-Osaka
    • 1-2
    • Kashima
    • 1-1
    19.09 12:30 Shonan
    • 0-3
    • Shimizu
    • 0-0
    19.09 13:00 Kashiwa
    • 1-1
    • Hiroshima
    • 1-1
    19.09 08:00 Albirex Niigata
    • 0-1
    • Tokushima
    • 0-0
    19.09 08:00 Kofu
    • 0-0
    • Kyoto
    • 0-0
    19.09 09:00 Yamaga
    • 2-2
    • V-Varen Nagasa
    • 0-1
    19.09 12:00 Yamagata
    • 0-2
    • Kitakyushu
    • 0-1
    19.09 13:00 Chiba
    • 2-1
    • Okayama
    • 2-0
    19.09 13:00 Iwata
    • 2-3
    • Tochigi
    • 1-0
    19.09 13:00 Kanazawa
    • 1-2
    • Avispa Fukuoka
    • 1-1
    19.09 13:00 Renofa Yamaguchi
    • 2-1
    • Verdy
    • 0-0
    19.09 13:00 Ryukyu
    • 3-2
    • Mito
    • 1-0
    19.09 07:30 Kamatamare
    • 0-0
    • Grulla Morioka
    • 0-0
    19.09 09:00 Azul Claro Numazu
    • 0-2
    • Fukushima Utd
    • 0-1
    19.09 09:00 Blaublitz
    • 4-0
    • Tottori
    • 2-0
    19.09 09:00 Fujieda MYFC
    • 1-2
    • Kumamoto
    • 0-1
    19.09 11:00 Sagamihara
    • 1-1
    • Imabari
    • 0-0
    19.09 12:00 G-Osaka U23
    • 2-3
    • Vanraure
    • 1-1
    19.09 13:00 Gifu
    • 0-2
    • Nagano
    • 0-0
    19.09 13:00 Kagoshima Utd
    • 1-2
    • YSCC
    • 1-0
    19.09 08:00 Kunoichi K
    • 3-0
    • Ehime K
    • 1-0
    19.09 20:00 HFX Wanderers
    • İPT.
    • Valour
    • -
    19.09 22:00 Cavalry
    • İPT.
    • Atl. Ottawa
    • -
    19.09 21:00 Forge
    • 2-0
    • HFX Wanderers
    • 0-0
    19.09 17:30 Berane
    • 1-2
    • Arsenal Tivat
    • 1-1
    19.09 17:30 Bokelj
    • 1-1
    • Igalo
    • 0-0
    19.09 17:30 Drezga
    • 1-4
    • Jedinstvo
    • 1-0
    19.09 17:30 Grbalj
    • 0-2
    • Kom Podgorica
    • 0-2
    19.09 17:30 Mornar
    • 3-0
    • Ibar
    • 1-0
    19.09 13:00 Taraz
    • 0-2
    • Zhetysu
    • 0-2
    19.09 16:00 Kaisar
    • İPT.
    • K. Almaty
    • -
    19.09 16:00 Kyzylzhar
    • ERT.
    • Zhetysu
    • -
    19.09 16:00 Okzhetpes
    • ERT.
    • Taraz
    • -
    19.09 16:00 Okzhetpes
    • İPT.
    • FC Astana
    • -
    19.09 16:00 Shakhtar K.
    • İPT.
    • Taraz
    • -
    19.09 16:00 Tobol
    • İPT.
    • Kaspij Aktau
    • -
    19.09 16:00 Zhetysu
    • İPT.
    • Ordabasy
    • -
    19.09 08:00 Kairat Academy
    • 2-3
    • Sdyushor
    • 0-1
    19.09 02:00 La Equidad
    • 4-0
    • Chico
    • 2-0
    19.09 04:05 Atl. Nacional
    • ERT.
    • Tolima
    • -
    19.09 23:00 Leones
    • 1-2
    • Valledupar
    • 0-1
    19.09 23:00 Real Cartagena
    • 0-1
    • Orsomarso
    • 0-0
    19.09 23:00 Barranquilla
    • İPT.
    • Atletico F.C.
    • -
    19.09 23:00 Boca Juniors
    • İPT.
    • Real San Andre
    • -
    19.09 23:00 Llaneros
    • İPT.
    • Huila
    • -
    19.09 23:00 Orsomarso
    • İPT.
    • Bogota
    • -
    19.09 23:00 Quindio
    • İPT.
    • Fortaleza
    • -
    19.09 23:00 Tigres
    • İPT.
    • Real Cartagena
    • -
    19.09 23:00 U. Magdalena
    • İPT.
    • Leones
    • -
    19.09 23:00 Valledupar
    • İPT.
    • Cortulua
    • -
    19.09 17:00 Besa Peje
    • 1-4
    • FC Ballkani
    • 0-1
    19.09 17:00 Prishtina
    • 3-0
    • Drenica
    • 1-0
    19.09 05:00 Alajuelense
    • 3-1
    • Grecia
    • 1-1
    19.09 03:00 Municipal Garabito
    • 1-1
    • Santa Rosa
    • 0-0
    19.09 20:00 Cariari Pococi
    • 1-0
    • Escazucena
    • 1-0
    19.09 16:30 Makedonija GP
    • 2-1
    • Vardar
    • 2-1
    19.09 16:30 Rabotnicki
    • 1-1
    • Struga Trim &
    • 0-0
    19.09 16:30 FK Korab
    • 0-1
    • Vardari Forino
    • 0-0
    19.09 16:30 Kadino Skopje
    • 0-1
    • Vellazerimi
    • 0-1
    19.09 16:30 KF Gostivar
    • 1-1
    • Veleshta
    • 0-1
    19.09 16:30 Kit Go Pehchevo
    • 0-3
    • Tikves
    • 0-2
    19.09 16:30 Ohrid
    • 0-1
    • FK Skopje
    • 0-1
    19.09 16:30 Pobeda
    • 0-0
    • Plackovica
    • 0-0
    19.09 16:30 Rosoman 83
    • 3-2
    • Sasa
    • 1-0
    19.09 16:30 Sloga Vinica
    • 1-1
    • Kozuv Gevgelij
    • 0-1
    19.09 20:00 Bregalnica
    • 1-1
    • Osogovo
    • 0-0
    19.09 15:00 Spartaks
    • İPT.
    • RFS
    • -
    19.09 17:00 Valmiera
    • İPT.
    • Ventspils
    • -
    19.09 19:00 FK Liepaja
    • İPT.
    • Riga FC
    • -
    19.09 15:00 Auda
    • 3-1
    • Lokomotiv Daug
    • 3-1
    19.09 15:00 Rezekne
    • 2-1
    • Super Nova
    • 1-1
    19.09 16:00 FK Smiltene
    • 2-2
    • Alberts JDFS
    • 0-1
    19.09 16:00 Saldus SS/Leevon
    • 0-0
    • Grobina
    • 0-0
    19.09 15:00 Banga
    • İPT.
    • Kauno Zalgiris
    • -
    19.09 17:00 FK Panevezys
    • İPT.
    • Riteriai
    • -
    19.09 19:00 Suduva
    • İPT.
    • Zalgiris
    • -
    19.09 14:00 FK Minija
    • 2-2
    • BFA Vilnius
    • 0-1
    19.09 15:00 Kauno Zalgiris 2
    • 1-1
    • Atmosfera
    • 1-1
    19.09 13:00 Jonava
    • 1-0
    • Dainava Alytus
    • 0-0
    19.09 19:00 Racing Luxembourg
    • 0-3
    • Victoria Rospo
    • 0-1
    19.09 19:00 UNA Strassen
    • 2-2
    • Hesperange
    • 1-0
    19.09 20:00 Differdange
    • 3-0
    • Ettelbruck
    • 0-0
    19.09 20:00 Rodange
    • 1-1
    • Hostert
    • 0-1
    19.09 20:00 Wiltz
    • 2-1
    • Union Titus Pe
    • 2-1
    19.09 14:00 Rackeve
    • 1-6
    • Ferencvaros
    • 0-2
    19.09 15:00 Sajobabony
    • 1-2
    • Eger SE
    • 0-1
    19.09 15:00 Szarvaskend
    • 1-10
    • Csakvari
    • 0-4
    19.09 15:00 Zsambek
    • 2-1
    • Szabadkikoto
    • 1-0
    19.09 15:30 Bonyhad
    • 2-3
    • Monori
    • 2-1
    19.09 16:00 Abda
    • 0-1
    • Hodmezovasarhe
    • 0-0
    19.09 16:00 Ajka Kristaly
    • 0-7
    • Lipot
    • 0-1
    19.09 16:00 ASR Gazgyar
    • 1-0
    • Gesztely
    • 1-0
    19.09 16:00 Balassagyarmat
    • ERT.
    • DVTK
    • -
    19.09 16:00 Balatonfuredi
    • 2-3
    • Debreceni EAC
    • 1-1
    19.09 16:00 Bataszek
    • 8-1
    • Fehergyarmat
    • 6-0
    19.09 16:00 Bodajk
    • 0-3
    • Erdi
    • 0-1
    19.09 16:00 Csornai
    • 1-2
    • Dabas-Gyon
    • 0-2
    19.09 16:00 Diosjeno
    • 0-5
    • Dorogi
    • 0-1
    19.09 16:00 DTE
    • 2-1
    • Korosladany MS
    • 1-1
    19.09 16:00 Elore
    • 1-2
    • Szentlorinc
    • 1-1
    19.09 16:00 Epitok
    • 0-8
    • MTK Budapest
    • 0-4
    19.09 16:00 Felsozsolca
    • 4-1
    • Varfurdo-Gyula
    • 2-0
    19.09 16:00 Fuzesgyarmati SK
    • 1-2
    • Gardony Varosi
    • 0-1
    19.09 16:00 Jaszberenyi
    • 1-6
    • Budaorsi
    • 0-1
    19.09 16:00 Kabai
    • 1-1
    • Nagybajom
    • 0-1
    19.09 16:00 Kecsked
    • 0-10
    • Kisvarda
    • 0-4
    19.09 16:00 Kiraly SE
    • 2-3
    • Bicskei
    • 1-0
    19.09 16:00 Kiskunfelegyhazi
    • 1-0
    • Majosi
    • 0-0
    19.09 16:00 Kozarmisleny
    • 1-0
    • Tatabanya
    • 0-0
    19.09 16:00 Makoi
    • 1-3
    • Pecsi
    • 0-0
    19.09 16:00 Matraterenye
    • 0-3
    • CSO-Ki
    • 0-0
    19.09 16:00 Mezokeresztes
    • 0-11
    • Zalaegerszeg
    • 0-4
    19.09 16:00 Mezoturi
    • 1-9
    • Menfocsanak
    • 1-3
    19.09 16:00 Mohacsi
    • 0-6
    • Budafoki
    • 0-2
    19.09 16:00 Morahalom
    • 0-3
    • Gyongyosi
    • 0-0
    19.09 16:00 Mosonmagyarovari TE
    • 0-1
    • Siofok
    • 0-0
    19.09 16:00 PTE-PEAC
    • 0-7
    • SBTC
    • 0-3
    19.09 16:00 Sarbogard
    • 0-3
    • Kazincbarcika
    • 0-1
    19.09 16:00 Sarvari
    • 0-3
    • Kaposvar
    • 0-1
    19.09 16:00 Tihanyi
    • 0-5
    • Kecskemeti
    • 0-2
    19.09 16:00 Vac
    • 1-4
    • Bekescsaba
    • 1-3
    19.09 16:00 Johor DT
    • 6-1
    • Selangor
    • 1-0
    19.09 16:00 UiTM
    • 2-1
    • Terengganu
    • 1-1
    19.09 16:00 Penang
    • 2-1
    • Kuala Lumpur
    • 1-0
    19.09 16:00 Perak 2
    • 0-0
    • Negeri Sembila
    • 0-0
    19.09 18:30 ASOM
    • İPT.
    • AS Bamako
    • -
    19.09 18:30 US Bougouni
    • İPT.
    • Tombouctou
    • -
    19.09 20:30 AS Performance
    • İPT.
    • Salif Keita
    • -
    19.09 20:30 Sabana de Mopti
    • İPT.
    • Mamahira
    • -
    19.09 18:00 Zejtun Corinthians
    • 2-2
    • Santa Lucia
    • 0-1
    19.09 22:15 Mosta FC
    • 2-2
    • Gudja
    • 1-0
    19.09 03:30 Necaxa
    • 0-1
    • Puebla
    • 0-1
    19.09 05:30 Mazatlan FC
    • 2-3
    • Cruz Azul
    • 1-1
    19.09 20:00 Atlante
    • 3-0
    • Venados
    • 0-0
    19.09 04:00 Alacranes
    • 2-0
    • Atl. San Luis
    • 1-0
    19.09 19:00 Zitacuaro
    • 3-0
    • Uruapan
    • 3-0
    19.09 18:30 Tanta
    • 0-0
    • Masr
    • 0-0
    19.09 21:00 Al Ahly
    • 0-0
    • Misr Elmaqasah
    • 0-0
    19.09 16:00 CSCA Buiucani
    • 2-1
    • Zimbru
    • 1-1
    19.09 19:00 Petrocub
    • 1-2
    • Milsami
    • 0-1
    19.09 08:00 FC Ulaanbaatar
    • 4-0
    • Ulaanbaatar Ci
    • 1-0
    19.09 11:00 Falcons
    • 0-1
    • Khaan Khuns-Er
    • 0-1
    19.09 14:00 Deren
    • 2-2
    • Khangarid
    • 0-1
    19.09 12:00 Hantharwady Utd
    • 0-0
    • Yangon Utd
    • 0-0
    19.09 12:00 Rakhine United
    • 1-2
    • Ayeyawady
    • 0-0
    19.09 12:00 Shan Utd
    • 3-1
    • Ispe FC
    • 2-1
    19.09 23:00 Ocotal U20
    • 0-4
    • Diriangen U20
    • 0-2
    19.09 19:00 Vålerenga
    • 2-1
    • Molde
    • 1-0
    19.09 21:30 Sarpsborg 08
    • 2-0
    • Mjondalen
    • 2-0
    19.09 14:00 Brattvag
    • 0-0
    • Floro
    • 0-0
    19.09 14:00 Senja
    • 1-1
    • Floya
    • 0-1
    19.09 15:00 Brattvag
    • İPT.
    • Alta
    • -
    19.09 16:00 Eidsvold
    • İPT.
    • Skeid
    • -
    19.09 17:00 Floro
    • İPT.
    • Floya
    • -
    19.09 17:00 Kjelsås
    • 2-2
    • Halden
    • 0-0
    19.09 17:00 Moss
    • 1-3
    • Fredrikstad
    • 0-0
    19.09 15:00 Sotra
    • 1-1
    • Baerum Sportsk
    • 0-1
    19.09 17:00 Arendal
    • 3-1
    • Notodden
    • 0-0
    19.09 17:00 Baerum Sportsklubb
    • İPT.
    • Notodden
    • -
    19.09 17:00 Flekkeroy
    • İPT.
    • Sotra
    • -
    19.09 17:00 Nardo
    • İPT.
    • Levanger
    • -
    19.09 17:00 V. Haugesund
    • 1-1
    • Flekkeroy
    • 0-0
    19.09 15:00 Brumunddal
    • İPT.
    • Nybergsund
    • -
    19.09 17:00 Brumunddal
    • ERT.
    • Ull/Kisa 2
    • -
    19.09 17:00 Funnefoss/Vormsund
    • İPT.
    • Rommen SK
    • -
    19.09 17:00 Gjovik-Lyn
    • ERT.
    • Gjellerasen
    • -
    19.09 17:00 Grorud 2
    • ERT.
    • Lillestrom 2
    • -
    19.09 17:00 Kongsvinger 2
    • ERT.
    • Raufoss 2
    • -
    19.09 17:00 Lørenskog
    • ERT.
    • Funnefoss/Vorm
    • -
    19.09 17:00 Lørenskog
    • İPT.
    • Elverum
    • -
    19.09 17:00 Nybergsund
    • ERT.
    • Rommen SK
    • -
    19.09 17:00 Toten
    • ERT.
    • Elverum
    • -
    19.09 15:00 Assiden
    • ERT.
    • Tonsberg
    • -
    19.09 15:00 Flint
    • İPT.
    • Assiden
    • -
    19.09 15:00 Krakeroy
    • ERT.