0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    26.11 00:30 Estrela do Norte
    • 1-0
    • Vitoria ES
    • 0-0
    26.11 00:00 FAS
    • 2-0
    • Luis Angel Fir
    • 1-0
    26.11 00:00 Municipal Limeno
    • 1-0
    • 11 Deportivo
    • 0-0
    26.11 00:00 Xelaju
    • 3-1
    • Comunicaciones
    • 1-1
    26.11 00:00 Real Sociedad
    • 2-3
    • Platense
    • 2-1
    26.11 00:00 Valledupar
    • 0-0
    • Cortulua
    • 0-0
    26.11 00:00 Colo Colo
    • 0-2
    • Curico Unido
    • 0-1
    26.11 00:00 Estudiantes M.
    • 3-2
    • Carabobo
    • 3-1
    26.11 20:55 AEK
    • 0-3
    • Zorya
    • 0-0
    26.11 20:55 Braga
    • 3-3
    • Leicester
    • 2-1
    26.11 20:55 CSKA Moscow
    • 0-0
    • Feyenoord
    • 0-0
    26.11 20:55 CSKA Sofia
    • 0-1
    • Young Boys
    • 0-1
    26.11 20:55 Gent
    • 0-2
    • Crvena zvezda
    • 0-1
    26.11 20:55 LASK
    • 0-2
    • Antwerp
    • 0-0
    26.11 20:55 Liberec
    • 0-2
    • Hoffenheim
    • 0-0
    26.11 20:55 Lille
    • 1-1
    • AC Milan
    • 0-0
    26.11 20:55 Molde
    • 0-3
    • Arsenal
    • 0-0
    26.11 20:55 M. Tel Aviv
    • 1-1
    • Villarreal
    • 0-1
    26.11 20:55 Qarabag
    • 2-3
    • Sivasspor
    • 1-1
    26.11 20:55 Sparta Prag
    • 4-1
    • Celtic
    • 2-1
    26.11 20:55 Wolfsberger AC
    • 0-3
    • Din. Zagreb
    • 0-0
    26.11 23:00 Alkmaar
    • 0-0
    • Real Sociedad
    • 0-0
    26.11 23:00 CFR Cluj
    • 0-2
    • AS Roma
    • 0-0
    26.11 23:00 Dundalk
    • 1-3
    • Rapid Vienna
    • 0-2
    26.11 23:00 Granada
    • 2-1
    • Omonia
    • 1-0
    26.11 23:00 Leverkusen
    • 4-1
    • H. Beer Sheva
    • 1-0
    26.11 23:00 Napoli
    • 2-0
    • Rijeka
    • 1-0
    26.11 23:00 Nice
    • 1-3
    • Slavia Prag
    • 0-1
    26.11 23:00 PSV
    • 3-2
    • PAOK
    • 1-2
    26.11 23:00 Rangers
    • 2-2
    • Benfica
    • 1-0
    26.11 23:00 St. Liege
    • 2-1
    • Lech
    • 0-0
    26.11 23:00 Tottenham
    • 4-0
    • Ludogorets
    • 2-0
    26.11 14:00 Gürcistan K
    • 0-4
    • Malta K
    • 0-2
    26.11 20:00 Slovakya K
    • 1-3
    • İzlanda K
    • 1-0
    26.11 17:00 Al-Jazira
    • 2-0
    • Hatta
    • 2-0
    26.11 17:00 Al Wasl
    • 3-0
    • Al Fujairah
    • 1-0
    26.11 20:00 Al-Ahli Dubai
    • 5-1
    • Ajman
    • 2-0
    26.11 20:00 Khorfakkan
    • 1-1
    • Al Sharjah
    • 0-1
    26.11 03:00 CD Kivon
    • 2-7
    • Torre Fuerte
    • -
    26.11 01:15 Ceara
    • 1-1
    • Sao Paulo
    • 0-1
    26.11 03:30 Atletico-MG
    • 2-1
    • Botafogo RJ
    • 1-0
    26.11 03:30 Coritiba
    • 0-1
    • Corinthians
    • 0-1
    26.11 01:00 Nautico
    • 0-0
    • Vitoria
    • 0-0
    26.11 01:30 Rio Negro
    • 0-1
    • GAS
    • 0-0
    26.11 02:00 Palmeiras U20
    • 2-5
    • Athletico-PR U
    • 0-2
    26.11 02:30 Cruzeiro U20
    • 1-2
    • Vitoria U20
    • 0-1
    26.11 10:00 Hebei Elite
    • 1-0
    • Jiangsu Yanche
    • 1-0
    26.11 10:00 Hubei Chufeng Heli
    • 0-3
    • Shanghai Jiadi
    • 0-0
    26.11 10:00 Inner Mongolia
    • 1-3
    • Shenzhen Bogan
    • 0-0
    26.11 10:00 Shanxi Longjin
    • 0-3
    • Zhejiang Yiten
    • 0-1
    26.11 10:00 Wuhan Three Towns
    • 3-0
    • Hunan Billows
    • 1-0
    26.11 10:35 Shanghai SIPG
    • 0-4
    • Changchun Yata
    • 0-2
    26.11 14:35 Guangzhou Evergrande
    • 0-3
    • Kunshan
    • 0-2
    26.11 20:30 Viborg
    • 1-0
    • Silkeborg
    • 1-0
    26.11 17:00 Ghana K
    • 3-1
    • Fas K
    • 2-1
    26.11 03:30 Chalatenango
    • 0-0
    • Santa Tecla
    • 0-0
    26.11 04:00 Sonsonate
    • 2-2
    • Atletico Marte
    • 1-0
    26.11 04:15 Alianza FC
    • 4-1
    • Jocoro
    • 2-0
    26.11 04:30 Metapan
    • 0-1
    • Aguila
    • 0-0
    26.11 13:30 Van
    • 3-1
    • Shirak
    • 1-1
    26.11 17:00 Urartu
    • 1-2
    • Alashkert
    • 0-1
    26.11 13:30 Lernayin Artsakh
    • 0-2
    • Noravank
    • -
    26.11 01:15 Delfin (Ecu)
    • 1-3
    • Palmeiras (Bra
    • 0-2
    26.11 01:15 Ind. del Valle (Ecu)
    • 0-0
    • Nacional (Uru)
    • 0-0
    26.11 03:30 Libertad (Par)
    • 3-1
    • J. Wilstermann
    • 0-0
    26.11 01:15 Bolivar (Bol)
    • 2-1
    • Lanus (Arg)
    • 1-1
    26.11 03:30 Coquimbo (Chi)
    • 0-0
    • Huancayo (Per)
    • 0-0
    26.11 03:30 Fenix (Uru)
    • 1-4
    • Independiente
    • 1-3
    26.11 16:00 Din. Tbilisi
    • 2-1
    • Torpedo Kutais
    • 0-0
    26.11 17:00 Dinamo Batumi
    • 1-2
    • Loco. Tbilisi
    • 0-0
    26.11 17:00 Kerala Blasters
    • 2-2
    • North East Utd
    • 2-0
    26.11 02:00 UPNFM
    • 0-2
    • Marathon
    • 0-1
    26.11 04:00 Real Espana
    • 1-1
    • Real de Minas
    • 1-0
    26.11 05:00 Olimpia
    • 1-0
    • Vida
    • 1-0
    27.11 00:00 Honduras Progreso
    • 0-5
    • Motagua
    • 0-3
    26.11 22:45 Barrow
    • 0-0
    • Wimbledon
    • 0-0
    26.11 15:15 Shahr Khodrou
    • 1-1
    • Sanat-Naft
    • 0-0
    26.11 15:50 Zob Ahan
    • 1-1
    • Peykan
    • 1-1
    26.11 16:05 Naft M.I.S
    • 0-0
    • Persepolis
    • 0-0
    26.11 21:00 Leganes
    • 2-0
    • Espanyol
    • 1-0
    26.11 21:00 Logrones
    • 2-0
    • Albacete
    • 1-0
    26.11 23:30 Almeria
    • 2-0
    • Tenerife
    • 0-0
    26.11 21:30 Vallobin
    • 2-0
    • Gijon Industri
    • 0-0
    26.11 21:30 Grama
    • 2-0
    • UE Sants
    • 1-0
    26.11 16:00 Torino
    • 2-0
    • Entella
    • 2-0
    26.11 19:00 Sampdoria
    • 1-3
    • Genoa
    • 1-0
    26.11 17:30 Al Sailiya
    • 1-3
    • Al-Wakra
    • 0-0
    26.11 19:45 Al Ahli Doha
    • 1-1
    • Al-Rayyan
    • 0-0
    26.11 19:45 Qatar SC
    • 3-0
    • Al Arabi
    • 1-0
    26.11 02:00 Huila
    • 0-0
    • Llaneros
    • 0-0
    26.11 04:05 U. Magdalena
    • 0-1
    • Quindio
    • 0-0
    26.11 17:30 Sanga Balende
    • ERT.
    • Maniema
    • -
    26.11 15:00 Drenica
    • 1-2
    • FC Ballkani
    • 0-2
    26.11 04:00 Barrio Mexico
    • 1-1
    • Puerto Golfito
    • 1-0
    26.11 14:00 FK Liepaja
    • 5-0
    • Tukums 2000
    • 2-0
    26.11 14:00 RFS
    • 3-0
    • Riga FC
    • 0-0
    26.11 14:00 Spartaks
    • 7-0
    • Jelgava
    • 2-0
    26.11 14:00 Valmiera
    • 3-0
    • BFC Daugavpils
    • 2-0
    26.11 14:00 Ventspils
    • 1-0
    • Metta/LU
    • 1-0
    26.11 14:00 Chao Pak Kei
    • 15-0
    • Casa de Portug
    • 8-0
    26.11 16:00 Chao Pak Kei
    • ERT.
    • Sporting Macau
    • -
    26.11 16:00 Monte Carlo
    • 1-2
    • Lun Lok
    • 1-1
    26.11 04:00 Puebla
    • 2-1
    • Leon
    • 2-1
    26.11 06:06 Guadalajara
    • 1-0
    • Club America
    • 0-0
    26.11 02:00 Atl. Morelia
    • 1-0
    • Venados
    • 0-0
    26.11 14:00 CSCA Buiucani
    • 0-0
    • Milsami
    • 0-0
    26.11 17:00 Petrocub
    • 1-1
    • Dinamo-Auto
    • 0-0
    26.11 01:00 Jalapa U20
    • 1-1
    • Diriangen U20
    • 1-1
    26.11 01:00 Managua FC U20
    • 2-0
    • Real Madriz U2
    • 0-0
    26.11 04:00 Independiente
    • 0-0
    • Plaza Amador
    • 0-0
    26.11 18:00 Comerciantes Unidos
    • 1-1
    • Chavelines
    • 0-0
    26.11 20:15 Deportivo Coopsol
    • 1-1
    • Santos FC
    • 0-1
    26.11 22:30 Juan Aurich
    • 0-1
    • Molinos El Pir
    • 0-1
    26.11 17:30 Csikszereda M. Ciuc
    • 2-1
    • U. Cluj
    • 1-0
    26.11 19:30 Rapid Bucuresti
    • 0-0
    • CSM Resita
    • 0-0
    26.11 18:00 Proleter
    • 0-2
    • Vojvodina
    • 0-0
    26.11 19:00 O. Ljubljana
    • 3-0
    • Aluminij
    • 2-0
    27.11 00:00 Copiapo
    • 2-3
    • Deportes Temuc
    • 1-3
    26.11 13:00 Erzurum BB
    • 2-2
    • Ankara Demirsp
    • 1-1
    26.11 15:00 Kasımpaşa
    • 3-0
    • 24 Erzincanspo
    • 0-0
    26.11 17:00 Kayserispor
    • 3-3
    • H.Trabzon
    • 1-3
    26.11 19:00 Konyaspor
    • 7-0
    • Manisa FK
    • 4-0
    26.11 21:00 Göztepe
    • 2-0
    • Kırklarelispor
    • 0-0
    26.11 13:00 Obolon 2
    • 0-2
    • Chaika
    • 0-1
    26.11 13:00 Rubikon Kyiv
    • 1-4
    • Uzhhorod
    • 0-1
    26.11 13:00 Lviv U21
    • 1-2
    • Mariupol U21
    • 1-0
    26.11 23:00 Rentistas
    • 1-0
    • Plaza Colonia
    • 0-0
    26.11 17:00 Aqaba
    • 1-1
    • Al Jazeera Amm
    • 0-1
    26.11 19:30 Sahab
    • 1-2
    • Al Sareeh
    • 0-1
    26.11 03:00 Yaracuyanos
    • 1-1
    • Trujillanos
    • 1-1
    27.11 00:00 Dep. Tachira
    • 0-3
    • Zamora
    • 0-1