0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Juventus Crotone iddaa tahmini

  İtalya serie a 23.hafta karşılaşmasında Juventus evinde Crotone’yı ağırlıyor. Saat 22:45 de başlayacak olan karşılaşma Allianz stadiumda oynanacak. BeIN sports HD 4 kanalından canlı olarak yayınlanacak olan karşılaşmanın orta hakemi Valerio Marini. Juventus Crotone iddaa tahmini ve Juventus Crotone maçı tahmini yazımızda.
  Juventus Crotone iddaa tahmini

  Juventus Crotone iddaa tahmini

  İtalya Serie a 23.hafta karşılaşmasında Juventus evinde Crotone’yı ağırlıyor. Saat 22:45 de başlayacak olan karşılaşma Allianz stadiumda oynanacak. BeIN sports HD 4 kanalından canlı olarak yayınlanacak olan karşılaşmanın orta hakemi Valerio Marini. Juventus Crotone iddaa tahmini ve Juventus Crotone maçı tahmini yazımızda.

  Juventus son iki karşılaşmasından mağlubiyetle ayrıldı. Önce Napoli karşısında kaybeden Juventus ardından Şampiyonlar Liginde Porto’ya 2-1 mağlup oldular. Juventus’un toparlanması için rakip gayet uygun. Zirveden oldukça uzaklaşan Torino ekibi, Pirlo’nun geleceği tartışma konusu haline geldi. Olası bir puan kaybında yollar ayrılma eşiğine gelebilir.

  Juventus Crotone maçı tahmini: Juventus artık toparlanmalı, rakip toparlanma için oldukça uygun. Juventus’un galibiyeti veya 2,5 üst seçeneği makul tercihler.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar