0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  PAOK Beşiktaş iddaa Tahmini 25-08-2020

  Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu Mücadelesinde PAOK ile Beşiktaş karşı karşıya geliyor.
  PAOK Beşiktaş iddaa Tahmini 25-08-2020

  PAOK Beşiktaş iddaa Tahmini 25-08-2020

  Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu Mücadelesinde PAOK ile Beşiktaş karşı karşıya geliyor.

  PAOK, Yunanistan süper liginde ligi 2.sırada tamamlayarak Şampiyonlar ligi ön eleme turuna katılmaya hak kazandı. Aslında Pandemi döneminde gölgesinde çıktığı karşılaşmalarda bekleneni veremediler. Hatırlarsanız Yunanistan süper ligi 18.haftasında hakemlere yapılan şiddetli eleştiriler ve kötü sözlerden dolayı hakemler maç yönetmeye çıkmamıştı. Bu yıl pandemininde gündeme çıkmasıyla bir şekilde yunanistan ligi tamamlandı.

  Temsilcimiz Beşiktaş, Süper ligi 3.sırada tamamladı ve Şampiyonlar ligi eleme turuna katılmayı hak kazandı. Ligin bitmesinden sonra ilk resmi maçlarına çıkacaklar. Yeni transfer ettikleri Fabrice N’Sakala, Bernard Mensah ve Welinton gibi isimlerde uefa listesinde yer alıyor. Pandemi öncesinde Sergen Yalçın’ın takıma gelmesiyle pozitif yönde bir ivme kazandıkları ortada görünüyor. Ligin bitiminden sonraki ilk maç olması biraz handikap olacaktır. Haricen Beşiktaş, Paok’u geçebilecek güce sahip.

  TAHMİN: KG Var
  ORAN: *.**
  MAÇ SAATİ: 21:00

  Tv Yayını : KANAL D

  Her gün kar sağlayabileceğiniz maçlara özel iddaa tahminleri ile kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da tecrübeli ekip, tüm bilgi birikimini ensoniddaa.com sitesinde birleştirip sizlere tamamen ücretsiz hizmet sunuyor. Bizi takip etmeye devam edin, siz de şansınıza şans katın. Yanı sıra Kuponlar kısmında, gününiddaa kuponları, Hazır kuponlar ve sistem kuponlarını bulabilirsiniz.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
 • PAOK Beşiktaş güncel oranları
 • PAOK Beşiktaş kadrosu
 • PAOK Beşiktaş maçı
 • PAOK Beşiktaş maçı analizi
 • PAOK Beşiktaş maçı hangi kanalda
 • PAOK Beşiktaş maçı tahminleri
 • Site İçi Yorumlar