0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Sırbistan Türkiye iddaa tahmini 06-09-2020

  Sırbistan Türkiye iddaa tahmini ve Sırbistan Türkiye maç tahmini, Sırbistan Türkiye maçı saat kaçta, Sırbistan Türkiye maçı hangi kanalda.
  Sırbistan Türkiye iddaa tahmini 06-09-2020

  Sırbistan Türkiye iddaa tahmini

  UEFA Uluslar Lİgi B Ligi 3. Grupta Millilerimiz Sırbistan ile karşı karşıya geliyor. Sırbistan ilk maçında Rusya’ya yenilirken Milli Takımımız da sürpriz Macaristan yenilgisi yaşadı.
  Sırbistan bu maçı kazanıp hanesine 3 puan yazdırmak isteyecektir. Ancak Milli takımımızda aynı şekilde bu zorlu maçtan galip gelip ilk galibiyetini almayı isteyecektir. Bu nedenle zorlu bir maç olacağı şimdiden kesin. Sırbistan zoru Rusya maçınbda dakika 78’de Aleksandar Mitrovic’in ayığından 2-1’i yakalasa da dakika 81’de Artem Dzyuba son noktayı koydu ve maçı 3-1 Rusya kazandı. Sırbistan Türkiye iddaa tahmini olarak 2.5 alt seçeneği uygun gibi duruyor.

  Şenol Güneş yönetiminteki Millilerimiz Macaristan karşısında grupta ilk mağlubiyetlerini aldı. 80. dakikaya kadar 0-0 devam edecem maçta Dominik Szoboszlai sahne aldı ve skoru 1-0 yaptı. Bu dakkadan sonra başka gol olmadı ve Macaristan’a çok önemli bir maçta 3 puanı verdik. Milli Takımımızın ilk 11’inde bir kaç süpriz oyuncu da vardı aslında. Ancak Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu gibi etkili oyuncularımız da olmasına rağmen maçta gol ve goller bulamadık. Sırbistan Türkiye maç tahmini olarak bir diğer seçeneğimiz ise KG var olacaktır.

  Sıristan Türkiye İddaa tahmini

  Tahmin: 2.5 alt
  Oran:1.60
  Sırbistan Türkiye maçı saat kaçta:21:45
  Sırbistan Türkiye maçı hangi kanal da : TRT 1

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
 • Sırbistan Türkiye maç tahmini
 • Sırbistan Türkiye maçı hangi kanal da
 • Sırbistan Türkiye maçı idda analizleri
 • Sırbistan Türkiye maçı saat kaçta
 • Sırbistan Türkiye maçı tahminleri
 • Sırbistan Türkiye maçı yorumları
 • Site İçi Yorumlar