0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Tesislere girişleri yasaklandı

  Tesislere girişleri yasaklandı

  Galatasaray Kulübü, Fanatik’de yayınlanan video ile ilgili çok sert bir açıklama yayınladı.

  Galatasaray, Süper Lig’in 29. haftasında Başakşehir ile 1-1 berabere kalmıştı. Karşılaşmanın ardından Fanatik gazetesinde yer alan bir haberde, kulüp kanalında canlı yayında olan spikerin, Başakşehir’in golünün ardından verdiği tepki haber olarak yerini bulmuştu. Ancak videonun sonundaki skandal sözler ise büyük olay yaratmış ve sosyal medyada Galatasaray taraftarları tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

  ”BU HAİNLİKTİR”

  Söz konusu videonun sonunda, sarı-kırmızılıların başarılarını terör örgütüyle bağdaştıran ifadeler yer alıyordu.

  Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama ise şu şekilde:

  ”Kulübümüzün bir terör örgütü ile ilişkilendirilmesi HAİNLİKTİR!

  Süper Lig’in 29. haftasında M. Başakşehir ile oynadığımız maçın ardından FANATİK gazetesine ait internet sitesi, dün gece bir video yayınlamış ve bu videoda, kulübümüzün başarılarının FETÖ ile bağlantılı olarak elde edildiği algısı yaratılmak istenmiştir.

  Asli görevi, olayları doğru ve tarafsız olarak haberleştirmek olan medya mensuplarının bu denli üzücü ve ahlaksızca yapmış oldukları yayın, büyük Galatasaray Camiasına ve 30 milyonu aşkın taraftarına, asla affedilemez ağır bir hakarettir. Kulübümüzün ve spor takımlarımızın elde ettiği başarıları karalamak için yapılan bu tür benzetmeler, bazı çevrelerin, başarısızlıklarını örtbas etmek için başvurdukları haince bir yöntemdir.

  ”TESİSLERE GİRİŞLERİ YASAKLANMIŞTIR”

  Bu bağlamda söz konusu yayını yapan kişi ve sorumluların tamamının gazete ile ilişkileri kesilinceye kadar FANATİK gazetesi ve internet sitesi çalışanlarının, Galatasaray Spor Kulübü’ne ait tüm tesislere girişi/etkinliklere katılımı yasaklanmış olup, olayın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulunularak, hukuk ve ceza davaları açılmak üzere gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Ayrıca terör örgütünün bir nevi propagandası şeklindeki bu tür yayınlar, ülkemizin barış ve huzurunu tehlikeye atacak nitelikte olduğundan, yetkili ve sorumlu kamu otoritelerini de ilgililer hakkında işlem yapmak üzere göreve davet ediyoruz.

  Galatasaray Spor Kulübü‘nü terör örgütüyle ilişkilendirmeye çalışan hadsizler bilmelidir ki Galatasaray, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin, temel değer ve ilkelerinin yılmaz bekçisi olmaya devam edecektir.”

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
 • fanatik
 • FETÖ
 • Galatasaray
 • Galatasaray Spor Kulübü
 • internet sitesi
 • Site İçi Yorumlar
  • Muharrem3 ay önce
  • Abicim her kes haddini bilecek. Galatasaray’a leke sürmeye çalışanlar hedeflerinize ulaşamayacaksınız. FETÖ sadece Galatasaray’da değil bütün her yerde var ve hala tam anlamıyla bitmiş değil. Bunu ben gibi herkes biliyor.